Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5 hetes, és hasfájós...

Kislányom 5 hetes, és hasfájós. Éjszaka álmában görcsöl a pocija. Volt ilyen valakinek? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés

Szegénykémnek már napok óta görcsöl álmában a hasa. Alszik, és nem ébred rá fel, de azért olyan 10 percenként összehúzza a görcs, és olyankor nyöszörög. Szegényem csendben szenved. Az Infacol nem vált be, az Espumisan most van tesztelés alatt tegnap óta...

Nem ébresztettem fel, mert féltem, hogy akkor még rosszabb neki. Ti mit csinálnátok a helyemben? Volt már hasonló valakinek? Ő mit csinált, mennyi idő után múlt el?


2011. okt. 6. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez babánként változó.

A kisfiam rettenesen üvöltött 2 hónapig szinte folyamatosan és semmi sem vált be, infacol, espumisan, édeskömény, gripwater, torna stb...4 hós koráig szenvedtünk és igazából semmit sem tudtunk csinálni szörnyű volt...még hasi uh-on is voltunk de szerncsére semmi baja nem volt csak puffadt...

Most a kislányom 4 hetes Ő is hasfájós (már rettegtem előre) varrtam neki meggymag párnát és azzal melegítem a pocakját mert az infacol neki se vált be. Most elég jól megnyugszik a meleg párnán, de néha ő is felsír álmában.

Foggalmam sincs, hogy tényleg a magpárna van-e rá ilyen jó hatással vagy egyszerűen csak kevésbé hasfájós mint a kisfiam?

Sajnos csak próbálgatni tudod a lehetőségeket és reménykedni, hogy valamelyik beválik.

2011. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy fáj a hasa? Mert arra azért fel szoktak ébredni. Az én kislányom torkaszakadtából üvöltött. Nyöszörögni minden baba szokott álmában. Nekünk bevált az Infacol, de a Grip Water-t is nagyon sokan dicsérik.
2011. okt. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elég ha hasra fordítod!Mi Infacolt használtunk plusz ezt a "trükköt".Legtöbbször bevált.
2011. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Már eleve hason alszik, és szerintem biztos, hogy fáj valamije, mert bizonyos időközönként húzza össze magát, és akkor nyöszörög és felsír picit, de nem ébred fel. A gripe watert még nem próbáltuk, mert nem volt a gyógyszertárban, ha nem válik be az espumisan,akkor az jön...
2011. okt. 6. 13:42
 5/5 Antus ***** válasza:
Szia! Én az összes szert kipróbáltam, az Infacol vált be, de mindenkinek más a nyerő. De ami azonnal hatott, ha hajszárítót itányítottam a hasára, persze ne legyen túl forró, és azzal melegítettem a pociját, olyankor mindig elaludt. Nekem 5 hónapig volt hasfájós, minden este 20:00-22:00-ig sírt. Szörnyű volt. Sétáltam vele, ringattam, énekeltem neki, a lábacskáját toltam a popójához, még álmában is, mert úgy mintha jobb lett volna neki. Túl kell élni. Az idő megoldja.Ja, meg Dire Straits-t hallgattam vele tánc közben. Az nyugtató volt.
2011. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!