Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért náthás még mindig,2...

Miért náthás még mindig,2 hete a kisfia?

Figyelt kérdés
Pár nap után, ahogy náthás lett, elvittem orvoshoz. Kaptunk köptetőt, C-vitamint, orrcseppet, Fenistil-cseppet. Mivel,egy hét után erősebb lett a nátha, visszavittem. Már kaptunk antibiotikumot is, mert piros a mandulája. Negyedik napja adom neki az Augmentint, de semmit nem javul. Még 2 nap és elfogy. Miért nem gyógyulunk? Szegénykém, nagyon nehezen viseli az alvós időszakot, mert még nem tudja, hogy a száján kellene venni a levegőt, ha az orrán nem kap. 8 hónapos.
2009. febr. 23. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem baktérium fertőzte meg, hanem vírus, amire nem hat az antibiotikum:(( Sajnos ezt csak kenetvétellel és tenyésztéssel lehetne megállapítani, amit nem szoktak megcsinálni az orvosok. Az én nagy fiamnál is így volt. Vírusfertőzésre antibiotikumot kapott, utána még betegebb lett. Szerintem vidd vissza az orvoshoz, hogy nem javul...
2009. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!