Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babám kicsit náthás,...

7 hetes babám kicsit náthás, ti kimennétek vele sétálni? Mit adnátok rá?

Figyelt kérdés
Reggel már kiszívtam neki orrszívó-porszívóval a taknyot, azóta is tortyog egy kicsit, de étvágya volt, és nincs semmi baja, nem lehangolt vagy ilyenek. Mindennap szokott kinn lenni a levegőn. Szóval ti kimennétek vele?
2011. okt. 18. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, kivinném. Jót tesz a friss levegő, még ha náthás is. Csak ha lázas a gyerek, akkor nem viszem ki.
2011. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokan megszólják amit csinálok, de én nem viszem ki őket, ha kicsit is betegek, mégha náthássak is. De bizots bennem a hiba, hogy ennyire féltem őket. :D
2011. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A náthára a legjobb a friss levegő. Kitisztítja az orrát, pláne hogy most hűvös is van. Az én fiam bárányhimlős, igaz már kifele lábal belőle, már több, egy hete kezdődött, de ma délelőtt is kinn aludt a kocsiban, jól bebugyolálva. Nem tudom nálatok milyen idő van, én ráadtam a téli overált, mivel itt volt délelőtt kemény 4-5 fok. Talán most jobb idő van, de adj rá meleg kabátot és nyugodtan mehettek sétálni.
2011. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam kivinni, de egyrészt én magamból indulok ki, utálok taknyosan kimenni, másrészt egyszer kivittem, és ugyan nem sírt, de nyüglődött folyamatosan.

Tényleg ki kell próbálni, mert ha nem lázas, a levegő csak jót tehet neki, ha ő jól érzi magát kint ilyenkor is, akkor szerintem is nyugodtan.

2011. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha nincs láza, nem rossza a közérzete, akkor mindig kiviszem.

de ha nem akarod, akkor szellőztess sűrűn. épp ilyenkor fontos, hogy ne legyen sok bacilus a levegőben.

2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!