Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust használjak?...

Milyen pelust használjak? Kisfiam mindig bepisil! Ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos este 9-kor elaszik és reggel 7-kor kel, de reggelre mindig tiszta pisi a dereka. Most ezért keltsem fel éjszaka, mert tutira felkelne ha kivenném a kiságyból és kicserélném a pelust.Liberot és a Pampes pelenkákat már próbáltuk és mindegyik balesetet okoz. Mit használjak nektek mi vált be?
2009. febr. 23. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is ez volt, ugynennél a két márkánál. A dm-es pelus (Babylove) bejött, próbáld ki. Először szerintem kisebb csomagot vegyél.

9 hós kisfiú anyukája

2009. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

6 hónapos a kisfiam. Nálunk is sok pisi van éjszaka, Libero vált be, a Pampers folyamatosan átázik, nem bírja el a mennyiséget:)

Általában 7-8-tól alszik fél 5-ig, és akkor etetés előtt teszem tisztába. Aztán vissza alszik. A Libero sem bírja tovább, jobbal pedig még nem találkoztam.

Esetleg a Huggies? (bár én még nem próbáltam).

2009. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem kislányom van, de nagyon bevált a Huggies pelus. Nagyon jól tartja a nedvességet, més soha se folyt ki belőle semmi.
2009. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk a Huggies vált be. A Liberoból a combjánál folyt ki minden, a Pampers egy rakás lókaki, semmi nem fér bele, a Huggiest este fél 8-kor ráadom és reggel fél 8-kor lecserélem, sosincs baleset. Sajnos egyre drágább, de nem mindig a drága a drága, hiszen jóval ritkábban kell cserélni, mint a többit.

Párom az USA-ban élt, ott a Huggies a vezető márka, méltán. A Libero az egyik legrosszabbként van odakinn nyilvántartva, a Pampers-ről meg nem is hallottak.

2009. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pampersből folyik ki oldalt a pisi. A Libero és a rossmann- os pelenka jobb, mert hátul gumis a derekuknál.
2009. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a Tesco színes pelus vált be,van,h olyan nehéz,h érezni a gyereken,h nehezebb,mégsem ázik át.
2009. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Huggies és a DM-es Babylove. Mindkettő szuperül bevált:). Liberoból minden kifolyt a combijánál.
2009. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a huggiesról csak jót tudok mondani, sztem próbáld ki nekünk bevált, én már 1est is ebből vettem és nagyon jó volt
2009. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek.
2009. febr. 23. 17:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy a Huggies nagyon jó, hoztam az USA példát, lepontoztak. Pedig ahogy olvasom, a Liberoval mindenkinek baja van a Huggies meg mindenkinek bevált... Ki érti?.....
2009. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!