Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linetta Eperke. Mi a véleménye...

Linetta Eperke. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lány neveket nézegettünk a párommal, neki nagyon tetszik a Linetta (Linett) nekem meg nagyon tetszik az Eperke, viszont azt első keresztnévnek nem adnám. Mi a véleményetek? Szép névnek tartjátok őket? Fontos lenne a megerősítés, mert annyi név van, és olyan nehezen döntünk.
2011. márc. 21. 13:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Linett/Linetta szerintem szép. Viszont az Eperke röhejes, én ezt nem adnám se első, se második névnek.
2011. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez így együtt úgy hangzik, mint egy mesebeli név.

Én ezt az Eperkét nem erőltetném, bár második névnek végülis mindegy. Nem tetszenek az olyan nevek, amiknek olyan jelentésük van, amit napi szinten használunk: Álmos, Málna, Virág, stb

Linetta sem igazán az én nevem, de inkább akkor azt választanám, mint Eperkét.

2011. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
A Linettával nincs baj, szép név, de az Eperke nagyon nem tetszik.
2011. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
85%

Kis pici rózsaszín, tündérvirág, édi-bédi picilánynak tökéletes.


Fiatal lánynak elmegy.

Felnőtt nőnek röhejes.

Öregasszonynak no comment.

2011. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pici a baba addig valóban aranyos lehet az Eperke de később semmiképp. Kamasz korára ciki lenne. A Linetta viszont szép és komoly hangzású.
2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem adnám.Az elsőröl-ne hargudj!-a Lina,p.na jut eszembe.A második pedig tényleg vicces.
2011. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Szeretném, hogy valamitől különleges legyen, és szerintem is mesebeli kicsit, ezért is tetszett. :) A másik név ami még tetszett az az Amina, ez meg olyan hercegnős. :) De persze ez sem tetszett a páromnak. :(
2011. márc. 21. 13:16
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld csak el, mekkora röhögés fog kitörni, amikor majd a lányod, decensen betipeg állásinterjúra a multi igazgatójához és bemutatkozik. Én konkrétan beszarnék ezt hallván:D

Komolyan: a gyerekünknek szánt név sose lehet önmegvalósítás, a szülők itt hibáznak óriásit. A gyerek fogja viselni egy életen át azt a nevet, amit neki adsz és ebbe neki nincs beleszólása. Ha annyira odavagy az Eperke-szerű nevekért, anyakönyveztesd magadnak, de ne a gyerekednek, mert hatalmas baklövést követsz el és annyit érsz el vele, hogy a gyerek amint 18 lesz, a zsebpénzén fogja megváltoztatni. Nálam legalábbis egész biztos ezt érték volna ez a szülei ilyen hülye névvel.

2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
No és a Jázmin vagy a Leila? Ezek is különlegesebbek, de nem annyira furcsák (bár nekem nem tetszik).
2011. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
65%

Na hát nekem csak az Amina tetszik! :)

Szerintem nem hercegnős :) Az eperke viszont hercegnős, nagyon...

Fanni Anna nevő kislány anyuja

2011. márc. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!