Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már az Eperke...

Rendeltetek már az Eperke pelenkadiszkontból pelust? Milyen minőségűek? Vannak olyan jók mint a boltiak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 19:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Az Up&Go is olyan jó mint a Libero?
2010. szept. 7. 19:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ebből az üzletből konkrétan nem rendeltem, de megnéztem az oldatal és úgy látom, hogy itt is a BO-GI pelenkákat árulják főleg. Én innen rendeltem: [link]

...és a pelenkák közül a BO-GI pell Maxi (63db) nadrágpelenkáról: [link]

és a BO-Gi pell Up&Go Bugyipelenka 5ös méretéről:

[link]

tudok Neked írni.

A nadrágpelenkájuk címen LIDL-ben kapható Toujours pelus volt a csomagban, ami nem lett volna baj, mert azon kívül, hogy vastag és gyűrt pelenka jó lett volna... DE a 63 db pelusból 20 db olyan szinten volt selejtes, hogy rá sem tudtam adni a gyermekemre!!! és a többiben is szinte minden darabban volt vmi kisebb-nagyobb hiba :-(((

A bugyipelusból eddig csak 3 darabot használtam el (a héten bontottam ki, most fogyott el a Pampers Aktiv girl). Ez a bugyipelus a Pampers-höz hasonlít inkább, nem a Libero UP&GO-hoz. Ez a 3 darab eddig tetszett, de nem tudom, hogy lesz-e ebben a csomagban is selejt... szóval én eddig csalódtam az általam linkelt webáruházban... nem valószínű, hogy rendelek tőlük újra!

Bár lehet, hogy csak én voltam balszerencsés :-(


Remélem neked nagyobb szerencséd lesz ezzel a webbolttal, ha rendelsz!


Ha szeretnéd megírom, hogy az UP&GO csomagban találtam-e selejtet, de még nem tudom mikorra fog elfogyni, mert csak akkor használom, ha nagyon nem akarja a lányom a pelenkaceremóniát ;-)


Jó babázást!

11 hónapos kislány anyuja :-)

2010. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infót és igen szívesen várnám a tapasztalatot.
2010. szept. 10. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Rendben! :-)

Nem felejtelek el és megírom, hogy milyen ez a csomag bugyipelus, amit rendeltem.


Szép hétvégét Neked!

2010. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem felejtettelek ám el :-)

...csak még mindig nem fogyott el a bugyipelus csomag!

Már írtam, hogy csak akkor használom, ha nagyon cirkuszolós a lányom a pelusozásnál, így még fél csomag most is megvan belőle :-D

Hát szerencsére eddig nem volt közte használhatatlan darab, de nem vagyok elájulva a nedvszívó képességétől :-(

Igaz az én lányom kiskacsa, mert sokat iszik és ezért pisi is termelődik rendesen... a bugyipelus nem bír sokat 1,5-2 óra volt eddig a futamideje... különben garantáltan pisis lett a gyermek!

Ha elfogy ez a csomag, akkor legközelebb a DM-es Babylove bugyipelusból veszek majd 1 csomagot.

...és azt hiszem netről soha többet nem rendelek pelenkát!


Te közben kipróbáltad az Eperke pelenkadiszkontot, vagy vmelyik másik hasonló webáruházat? Mik a tapasztalataid?


Szép napot és jó babázást Neked!

2010. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!