Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőkocsit szeretnék venni...

Esernyőkocsit szeretnék venni kisfiamnak. Milyet ajánlotok? (budapest)

Figyelt kérdés

A szempontok: könnyű legyen és stabil. Nem kell hogy dönthető legyen a háttámlája, illetve elég csak pihenőpozícióba, viszont karfára szükségem van. Újat vagy nagyon újszerűt szeretnék normál, azaz olyan 10-12 ezer Ft-ig bezárólag.

Top riderre gondoltam, de ha van valakinek más ötlete, szívesen fogadom. Sokat tömegközlekedünk.


2011. márc. 21. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
nézd meg itt, én itt találtam 11000, és nagyon szép is: olcso.hu (babakocsik)
2011. márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vennék használtat,mivel egyszer már befaragtam vele.Megvettem 12500 ft-ért s nem tudtam tolni benne a kisfiamat.Mikor megvettem nem volt látszólag baja.Aztán nem vette vissza,mivel közölte az eladó,hogy a barátnőjéé volt s már átutalta neki a pénzt.Na mindegy jól átvágott.Pár napja vettem egy babakocsit,ami szuper könnyű,jól néz ki s vadi új!

Berton Star Foxy 14 990 ft.De van nekik olcsóbb is ebből a fajtából.11 000 ft körül.

Tényleg ajánlom!S nagyon könnyű tolni,bolygókerekes!

2011. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem top rider bs05 van. Ha gondolod akkor találkozzunk s megnézheted. Enyém teljesen uj alig használtuk. Kb 2-3 alkalommal:) Mi egyébként a babaholmiolcson.hu-néknál vettük,s szeretnék egy másikat.
2011. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!