Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőkocsit vásárolnék 15...

Esernyőkocsit vásárolnék 15 hónapos kisfiamnak, városban lakunk. Szokott még aludni is benne. Mit ajánlasz? Jó minőségű kell.

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik fajta lenne jó. Ár mindegy.
2011. jún. 4. 05:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én nagyon elégedett vagyok a Chicco-val. Könnyű, esernyőre csukható, a háttámla vízszintesig dönthető. A miénk régebbi típus, teszveszen vettem, már a harmadik gyereket szolgálja ki és semmi hibája sincs, még a huzata sem kopott. Van hozzá kupola, napernyő, bevásárlóháló. A gyerekek szerették mindig, kényelmes nekik és könnyű gyerekkel együtt is megemelni, ha pl. buszra akarsz fölszállni, vagy olyan helyre mégy be, ahol nincs akadálymentesítés.

Könnyű tolni, bolygókerekes - ennek egy hátrányát láttam eddig: ha van egy kis hó az úton, már elég nehéz tolni, de én vidéken lakom, nem biztos, hogy ugyanazok a körülmények, mint nálatok. Ettől eltekintve szeretjük a kocsit, csak van másik is, rossz idő vagy rossz utak esetére.

2011. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Chipolino cleo,nekünk nagyon bejött!
2011. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

A világ összes,DE tényleg összes esernyőkocsiját kipróbáltam,mert nagyon jót kerestem,és megtaláltam!!!!

Nagy bevásárló háló,hatalmas kupola,téliesíthető,50 faktoros uv szűrős,majdnem vízszintesig dönthető,állítható lábtartó,nagy babámnak kényelmes.Egy hátránya hogy nem extrakönnyű.Bár én buszokok is vele és emeleten lakuk,de felkapom és szaladok vele,mert nagyon jó fogás van rajta.Semmi pénzért nem adnám.....


[link]

2011. jún. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Én is Chicco liteway-t mondom. Még nem tud ülni a babám, úgyhogy vízszintesig dönthető kellett. Hát ez a kocsi egy megváltás volt a régi után. A régit utálta, ezt imádja.

Én is nagyon szeretem. Egy bajom van vele, nem átfordítható a tolókar, ezért én a kupolához terveznék egy átlátszó négyzetet, hogy belássak a fiamhoz, mit csinál. :-) Most kizipzározom a kupola teteje meg hátulja közötti részt kicsit, így belátok. Ill. ha zavarja a nap a babádat, akkor napernyő kell hozzá.

Amit nagyon dicsérnek még, csak drága volt nekünk, az a Maclaren, bár én külföldön élek, nem tudom, az van-e otthon.

2011. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha tényleg mindegy az ár én Quinny Senzz-et vennék. Ezen kivül szerintem jó az Espiro Magic és a Hauck Malibu is.
2011. jún. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Megnéztem az ABC Design Primot és nagyon tetszik.

És nem is olyan vészes az ára.


[link]

2011. jún. 4. 19:02
 7/26 anonim ***** válasza:

Bizony ,ez a szín akciós.nekem nagyon bejött volna ,de apa tiltakozott,pedig élőben is király szín!!!!!


[link]


[link]


Ez a két szín van még akciósan a Brendon outletjében!!!

De tényleg nagyon szuper!!!

2011. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Néztem azokat is, csak a lila az lányos, a zöld meg világos és koszolódós. Na meg az is baj, hogy a narancssárgát nem szállítják házhoz. És nem vagyok pesti. De nem baj. Apát beküldöm :)


Szóval azt mondod, hogy bátran vegyem meg? Nem fogom megbánni? Télen hogy téliesíted? Nem kell külön lábzsák? Vagy egyelőre ráérek vele?

2011. jún. 4. 19:53
 9/26 anonim ***** válasza:

Kell külön lábzsák!De én nem vettem meg előre,mert fekete mindig van!És úgy voltam vele,hogy télen már másfél éves lesz a babám,lehet nem is tűrné...nem tudom,majd ha ott leszünk,hogy tél lesz és úgy látom,hogy kell,akkor veszek egyet.De vettem hozzá,esővédőt meg szúnyoghálót és azok nagyon beváltak!Szerintem nem fogod megbánni!!!!!Én legalább is imádom,mind a 6 kerekét!:D

Iszonyat jó kocsi!!!

Én is vidéki vagyok(Debrecen).

Nem szállítják házhoz??????Namerthogy?????Még ilyet!!!

2011. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Mert nem a webáruházban van. Kiszállítják azt, ami 10 000 forinttal drágább, de annyi különbség van köztük, hogy azok már 2011-es színek.


pl:


[link]


de szerintem jó ez a sárga.


És milyen esővédőt vettél hozzá? Univerzálisat?


Erről mi a véleményed?

[link]


Már írtam Neki, adja oda olcsóbban :D

2011. jún. 4. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!