Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenyes kerdes? 7 honapos...

Kenyes kerdes? 7 honapos hozzataplalt babanal (2*kap tapszert a többi szilard etel a koranak megfelelöen) napi hany szeklet szamit normalisnak?

Figyelt kérdés
A fiam par hete napi 3*kakal. A hottataplalas kezdeten "kemenyebbet" produkalt, de az utobbi idöben higabb (nem tudom mihez hasonlitani olyan mint a gyurma). Termeszetesen voltunk orvosnal, mert azt hittem ez mar hasmenes. A Ti babaitoknal hogyan van ez?
2011. márc. 22. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen ugyanez a helyzet. Napi 2-3X van széklete. Legtöbbször neki is "gyurmára" hasonlít. De én úgy vettem észre, hogy a attól függ mit eszik. A répa(?), zöldborsó, alma-krumpli miatt keményebb. Szerintem ez abszolút normális. Jobb mintha 4 naponta kellene kicsalogatni belőlük a kakit :).
2011. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h fogzik? Általában olyankor szokott megszaporodni a széklet. Nálunk is szépen beállt napi 1re, majd 6hótól minden pelenkát a kaki miatt szedtem ki alóla. Ez van. Ma 13hós, de még legtöbbször most is 2 kaki jut 1 napra. Az állaga meg mindig változó. Van, h bonbonra hajaz, de van, h a háta közepéig is felszalad. Kajafüggő.

Nyugi, teljesen normális a babád!

2011. márc. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ugyanaz a helyzet, mint a kérdezőnél. Többnyire gyurmaszerű, néha hígabb, néha bogyós. Én csak akkor aggódom, ha egész nap nincs kaki, akkor adok neki szilvát vagy valami savanyúbb gyümölcsöt.
2011. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!