Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a tápszert nem issza meg...

Ha a tápszert nem issza meg az 1 éves fiam, próbálkozzam a Milupa junior tejitallal? Más íze van, mint a tápszernek?

Figyelt kérdés
Ha nem issza meg, akkor éjszakára tehetek bele kakaót, úgy elfogadja.
2011. márc. 22. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Èn kakót nem tennék bele éjszakára, söt 1 éves gyereket már nem cumiztatnék elalvás elött. A fogai attól mennek tönkre hogy lefekvés elött cukrosat iszik. vagy is vacsorára mehet a kakó, de elalváshoz max víz.

Hogy egy 1 éves gyereknek mit adsz az teljesen mindegy.

Amúgy a cukrós kakós dolog még élénkíti is.

2011. márc. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem issza a tápszert 1 évesen már nyugodtan adhatsz neki tejet.
2011. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En egy ugyanilyen kerdest irtam ki. Igen, mas ize van a tejitalnak, de a fiamnak az sem tetszett. Sokaig probalkoztam, mire odaig jutottunk, hogy olyan 100-130ml mar elfogad macikaveval, es egy keves cukorral. Kakaoval sem kellett neki. Probald ki.
2011. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, en vacsikor adom neki. Lefekveskor csak cukor nelkuli teat kap meg.
2011. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is 1 eves volt amikor mar elutasitotta a tapszert. En elekzdtem neki felesbe adni. 150ml tapszer es 150ml tehentej osszekeverve. Igy elfogadta. En nem akartam abbahagyni a tapszert mert sok vitamin van benne foleg vas (legalabbis abba a fajtaba amit en adok neki) de szerettem volna mar beveztni a tehentejet is. Ugyhogy nekunk igy nagyon jo felesbe. Ha gondolod probald ki. Lehet tul tomeny neki mar a tapszer ize es a tehentej egy kicsit higit rajta "lazabb" lesz az ize nem olyan eros. Most 14 honapos lesz namsokara de 1 eves kora ota mar igy issza. Majd lassan elekzdek egyre kevesebb tapszert tenni bele es tobb tehentejet es majd szepen lassan atallunk a tehentejre teljesen de meg nem most.
2011. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Más íze van. De nem biztos, hogy elfogadja. Az én lányom sosem fogadta el a tápszert, egy évesen próbáltam ezeket a babatejeket, azt sem fogadta el. A tejet sem. Egyenlőre. Kakaóval még nem próbálkoztunk. Nem is szeretnék még egyenlőre...
2011. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is amiatt nem akarom kakaóval adni, mert cukros. De valamilyen formában kéne neki tej, csak variálok, hogy boltit adjak, vagy se. Azért kipróbálom ezt a juniort, hátha megissza. Köszi még1x.
2011. márc. 22. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is tettem fel régebben hasonló kérdést, sajnos nálunk is volt ilyen probléma.

Kipróbáltam, hogy teszek a tápszerbe pici vaníliás cukrot, így megitta. Most már megint megissza simán.

2011. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és bocs, hogy nem figyeltem, hogy volt-e már ilyen kérdés, csak épp felmászott a fiam az ölembe, és már kezdett belefolyni a nyála a számítóba, úgyhogy gyorsan kellett cselekednem... :)
2011. márc. 22. 16:24
 10/10 anonim ***** válasza:
:) Ez aranyos.
2011. márc. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!