Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem akar folyadékot...

Kisfiam nem akar folyadékot inni. Örülök, ha a 3 dl megvan a reggeli tejitallal együtt! (az estit mostanában már nem is kéri! ) Hogy lehetne kicsit több folyadékot belediktálni? (15 hós)

Figyelt kérdés

Próbálom cumiból, pohárból, flakonból, tanuló pohárból, vizet, teát, gyümölcslét semmi!!! Attól félek kiszárad :(

Nyáron, a nagy melegekben másfél litereket is megivott!


2010. szept. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk ugyanez a helyzet, kisfiam tíz hónapos, alig iszik pár kortyot egész nap, kíváncsi vagyok a válaszokra. Már én is mindent kipróbáltam:-(
2010. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat én is. Kicsit aggódom, már pár napja egyáltalán nem fogadja el. Holnap hívom majd a védőnőt azért....
2010. szept. 19. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy megmakacsolta magát? Azt látja rajtad, hogy erőlteted?

Próbálj ne foglalkozni vele holnap, ne szólj rá, hogy igyon, hagyd békén. Viszont látványosan igyál valami jópofa szívószállal esetleg, csinálj belőle bulit. Hátha megjön a kedve.

Ahogy a kis 15 hósokat "ismerem", tuti direkt csakazértse iszik.

2010. szept. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem van egy jó nagy adag igazság abban, amit írtál. Tény, hogy már tiszta ideg vagyok, meg erőltetném, hogy igyon. Ok, holnap megpróbálom ezt a módszert is, hátha. További jó babázást nektek!
2010. szept. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!