Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak adtok vitamint, ha...

Babátoknak adtok vitamint, ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Orvosotok ajánlotta,vagy magatoktól adjátok?Megosztanátok velem? Nagyon köszönöm!!!


Az én kislányom másfél éves!:)


2011. márc. 22. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
MultiKid, 4 hónapos kortól adható. Sokat volt beteg a kisfiam, és az orvos tanácsát kértük vitaminnal kapcsolatban, ő ezt ajánlotta.
2011. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magamtól adom neki.

Cebion 2x multi szirupot.

2011. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én kb ennyi idős korában kezdtem el adni, mert válogatós lett, már nem eszik főzeléket egyáltalán :( és egy időben állandóan náthás volt

Cebiont meg Béres cseppet adok neki de a Béresből kevesebbet mint a tájékoztatóban van, mert fogja a kakit

mióta kapja egyszer sem volt se beteg, se náthás

(magamtól kezdtem el adni)

2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos koráig a cebion cseppet adtam neki,azóta a vitacolan vitamint.A cebiont az orvos javasoltam,mert 6 hetesen szörcsögött,a vitacolant magamtól vettem,mert többféle vitamin van benne,de az orvos jóváhagyta.
2011. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb. december óta adom neki a Cebion cseppet, a doki javasolta a náthás időszakra.
2011. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!