Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 10 hónapos, de csak...

Kislányom 10 hónapos, de csak 68 cm és 7100gr. Mindenhol azt olvasom, hogy ilyen idős babák már nagyobbak. Tényleg kicsi vagy belefér még az átlagba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján valóban a kicsi babák közé tartozik:

[link]

2011. márc. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond, csak ő a kisebb babák közé tartozik.
2011. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és 73 cm és 7400 gramm.Na és?Ilyen,ha kisebb mint a többi akkor kisebb.Ha amúgy minden rendben ezen ne aggódj:)
2011. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 1 évesen 72 cm és 7940 gramm volt. A védőnő szerint alulról súrolja a megengedett határt. Csak azt nem tudom mit csinálna, ha kicsúszna a határból???? Egyébként a fiam 2600 grammal és 53 centivel született. Még nem volt 3 hónapos mikor megduplázta a születési súlyát. Azóta lelassult, pedig eszik annyit, mint egy hadsereg.

Én nem aggódom, mert tudom hogy eszik iszik eleget, rengeteget mozog, vidám, kiegyensúlyozott, igazi kis csibész gyerek.

Most 13,5 hónapos, mostanában érte el a 8 kg-ot.

2011. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!