Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légyszi aki tud segitsen! 4...

Légyszi aki tud segitsen! 4 éves kislányom leejtette a higanyos lázmérőt, az ágyon tört össze, mindenhol gurultak. Gyorsan lesöpörtem a földre és összeporszívóztam. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy pontosan merre szállt a higany mert nem voltam a szobában, de ott volt a 3 hós babám is.Félek h valamelyikőjükre ráesett vagy hozzáért.Plédet lecseréltem, még mit tehetnék?
2009. ápr. 2. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
annyi higany nem árt persze ha nem vette be..ha nem akkor mosdasd meg őt és nézz körül h máshol nincsen
2009. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A porszívót jól pucold ki, a szűrőket is! Lehetnek benne egészen kicsi higany cseppek, amikből a higanygőzt a porszívó kifújja!
2009. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne maradjon higany sehol ami párologhat. A gőze veszélyes. Ha kitakarítottál, a porszívóból is kevetted, akkor semmi baj.
2009. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rázd ki az ágyneműt,pórszívózz.
2009. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha esetleg hozzáért, nem baj, a higanygőz a veszélyes. Jól tetted, hogy összeporszívóztad. A porzsákot dobd ki, ne tárold! Szellőztess ki, egy ideig ne menjetek a szobába. Biztosan nem lesz bajuk. Emlékszem, amikor mi voltunk kicsit, nem volt még másféle lázmérő és sokszor direkt összetörtük a lázmérőt, hogy a kis golyókat figyeljük, hogyan futkároznak. Akkor még nem tudtuk, hogy veszélyes lehet. Nem hiszem, hogy bármi bajuk lehet a gyerekeidnek, gondolom, gyorsan összeszedted.
2009. ápr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt találtam Neked: [link]
2009. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Nekem anyukám anno 30 éve a fenekembe törte bele...
2009. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek, megnyugtattatok.
2009. ápr. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!