Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Touragoo autósülésről mik a...

Touragoo autósülésről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


8,5hós a lányom, 8 kg. még nem ül magától. lehet ebben utaztatni már?


2011. márc. 23. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Végülis dönthető de !

egy 8 kg.osnak és egy 25 kg-osnak is ajánlja ami nem a legjobb..


én nem venném.


azt nem is kérdezem miért nem ül még mert nem tartozik rám.

2011. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kérdezheted, csak tőle kérdezd. én ülök.
2011. márc. 23. 08:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel még 9 kiló sincs,max 9-18as ülésbe tenném.Az enyém 13 kiló másfél éves és még őt sem tenném 9-25ösbe.Ezeket a nagy súlyt átölelő üléseket amúgy sem ajánlják.Az én lányom 10 hónaposan ült fel magától.Nem is értem,miért kéne már ülnie.
2011. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ilyet vettünk, bár véleményt még nem tudok mondani, mert még csak most fogjuk berakni az autóba. Nekem is 8,5 hós a lányom, és kb. 8 kg. Az eladó azt mondta, hogy ahogy megtanul ülni, már lehet használni. Mi beleraktuk itthon, és szerintem eléggé védi. Már tud ülni.
2011. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi!

kérlek, kedves utolsó, ha kipróbáltátok, írjál újra, hogy vált be.

köszi!

2011. márc. 23. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem a hétvégén kipróbáljuk és megírom. Szia
2011. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha eddig bébihordozótok volt, akkor nem ajánlom, hogy olyan ülést vegyetek, ami 9 kilótól használható. Két gyerekem van, és az a tapasztalatom, hogy a bébihordozó után hosszú távon a 0-18 kg-ig ülés kényelmes a babáknak. Mi ezt a típust akkor cseréltük le, mikor a fiam 3,5 éves (16 kg) volt, és akkor vettünk egy 9-36 kg-ig gyerekülést. De sokan azt mondták, hogy ha eléri a gyerek a 18 kilót (4-5 év) elég egy ülésmagasító is. Mi azért vettünk gyerekülést, mert rengeteget utazunk (hetente több 100 km).

2011. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hm... már teljesen bizonytalan vagyok.

eddig bébihordóban vittük, ez 0-10kg-os, de már kiforog belőle, meg kilóg a lába. ezért úgy látom, hogy nagyobbra kéne váltani. a 0-18kg eddig nem volt szimpatikus, mert azt gondoltam, hogy alig használnánk. ezért gondoltam, gogy egyből a 9-25kg-t vennénk.


még van 1 változat, kölcsön talán kérhetnénk egy 0-18kg-osat. akkor lehet, hogy ezt fogom megpróbálni.

2011. márc. 23. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen ülésünk van, csak a kék változatban. 8 hós korától használjuk a kisfiamnak, mert már a hordozó nagyon kényelmetlen volt és lelógott a lába is. Ő sem tudott még ekkor ülni, de dönthető és nagyon kényelmes. Most már 1 évesek vagyunk, de imád benne utazni és én is úgy látom, hogy nagyon kényelmes neki. Nyugodt szívvel ajánlom!!!
2011. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megnyugtattál!

2011. márc. 24. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!