Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a bukást "megszünte...

Hogy lehet a bukást "megszüntetni, csökkenteni, gyógyítani"?

Figyelt kérdés
2 hós a fiam, anyatejes.
2009. febr. 24. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy.A kisfiam 9 hós,és még mindig bukik,pedig már szilárd kaját is eszik.A DR. azt mondta eltarthat 1 éves koráig is.
2009. febr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez kisbabáknál teljesen normális, addig amíg szépen fejlődik. Ha fogyni kezd, akkor lehet aggódni. Nekem reggel bukott többet, mert reggelre mindig nagyon tele lett a mellem, és túl mohón, túl sokat evett. Azt mondta a védőnőm, hogy mielőtt megetetem, fejjek egy kicsit a mellemből, akkor nem fog annyi levegőt nyelni. De nekem erre sosem volt időm...
2009. febr. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amíg megfelrelően gyarapodik, nincs gond, egyébként orvoshoz kell fordulni.

Szopi közben próbáld többször büfiztetni. Ne hagyd sokáig sírni szopi előtt, mert akkor is rengeteg levegőt nyel, nagyobb esélyt adva a bukásnak.

2009. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi. Gyarapszik rendesen, 2 hósan 5,6 kg már. :-))

Ő is nagyon mohón, és gyorsan eszik, néha még levegőt is alig vesz, annyira szopik... :-))

2009. febr. 24. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 2 gyerekem nagyon sokat bukott.Amit megettek annak a fele vissza jött.Sőt a fiamnál túrós is volt ami azt jelentette az előző szopiból nem emésztett meg mindent.Ha viszont nem adtam enni,akkor ordított.Mi voltunk kivizsgálásokon,de mindent rendben találtak.Azért kaptam egy pépet,szopi előtt kellett adni pár kanállal,hogy az majd segít besűríteni a pociban a tejet.Lehet valakinek bejön,de nekünk nem segített.Ugyanúgy bukott továbbra is.Kitartás,tudom hogy nagyon kellemetlen,de 1 év körül tényleg elmúlik.
2009. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: Az a pép, nem a Nutriton volt? Mert az nekünk is van, de nem nagyon használ(t). Olyan gél formában kellett megcsinálni nekünk. Nem volt túl szép kinézetű. :)
2009. febr. 24. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Már 5 éves a lányom így nem emlékszem a nevére.Nálam az volt a baj,hogy sok tejcsatornából folyt a tej,alig kellett szívni még akkor is amikor előtte fejtem le.Próbáltam azt is ,hogy többször büfiztettem szopi közben,de ez azért volt nehéz,mert ők kb.5-6 perc alatt jól laktak.Ja,és 8 hónapig szopott mind a 2 gyerekem.
2009. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszike!
2009. febr. 24. 11:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint 4. válaszoló vagyok.Ha most lenne ez a problémám,én felkeresnék egy homeopátiás orvost.
2009. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!