Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Infacol vagy espumisan?...

Infacol vagy espumisan? Melyik vált be, mennyibe kerülnek? Esetleg valami más csodaszer hasfájóds babának, amit kipróbálhatnánk?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én édeskömény teát is itattam vele. Az Espumisan csak pár napig hatott. AZ infacolt is használtam az szerintem jobb volt. Meg van a Gripe Water azt mondják az jó.
2011. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz a hatóanyag, az infacolt könnyebb adagolni. Nekünk a gripe water vált be, 1 hós kortól adható
2011. márc. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi az espumisant használtuk,és jó volt
2011. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiam is hasfájós volt. MÁr mindent kipróbáltunk, de úgy nézett ki a dolog hogy semmit nem hat, csak a pénzt dobjuk ki.

Végül a DM-ben megláttam egy babáknak való pici szőlőmag párnát, gondoltam ennél többet már nem veszíthetünk.

És bejött. Mikróban kell felmelegíteni, és a pici hasára tenni. Jó sokáig meleg marad. Megnyugodott tőle, és volt hogy nagyokat is aludt.

2011. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Írnátok árakat is?
2011. márc. 23. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is infacolt vettünk a gyógyszertárba 1740ft volt. Két üveggel vettem és teljesen megszüntette a hasfájást utána nem is kellett adni neki semmit, pedig nem adtam annyiszor ahány rá van írva. Nekünk ezek a teák (mecsek, édeskömény) semmit nem értek még jobban szelet csinált neki.
2011. márc. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csakis espumisan vált be nekünk... 1000 ft körül van az ára és nagyon jó volt NEKÜNK! érdemes próbálgatni mert nem mindegyik babának ugyanaz a jó. A teák itatása szerintem kínzás...tesóméknál most született gyerkőc 3 hétig itatták vele a mecsek teát, édesköményt stb...míg belátták hogy szenved a pici,így kikötöttek ők is az espumizannal és azóta megszűntek a fájdalmak!Kitarás.
2011. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, akkor elkezdjük a "kóstolgatást":)
2011. márc. 23. 17:01
 9/9 anonim válasza:
Mi az Infacollal kezdtük, de aztán rátértünk a Gripe Water-ra, ami nagyon bevált. A hasfájást egy pillanat alatt elmúlasztotta. Mi is mindenfélét kipróbáltunk de semmi nem vált be. Ha lesz még egy gyerekem akkor is csak ezt használnám. Nem olcsó mert 2 e forint körül van, de sokáig elég.
2011. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!