Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a családiból...

Hogy lehet a családiból finanszirozni a babák kiadásait? Ha bele gebedek se elég a babára havonta 10 ezer forint.

Figyelt kérdés
Nekem elmegy egy hónapba min. 2 cs pelenka, 6000 ft. 2 doboz tápszer 4000 ft. tejpép min 2 doboz:1500. fürdető:500 ft, popsitörlő: 5-600 ft. És ennyi a családi, de még nem beszéltem a főzelékről,gyümölcsről, nasiról, stb. És még álmomban se jutott eszembe belőle ruha vagy játék. És nem nagyzolok,hogy mindenből a drágábbat(meg se tehetném).Multkor egy kérdésnél többen válaszolták,hogy kijönnek a családiból a baba kiadásaira. Megosztanák a titkot?
2009. febr. 24. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs titok,vagy akik ezt irták,nem magyar Ft-ban értették az összeget...Nem te csinálod rosszul,ne aggódj,ez a pénz csak arra elég,hogy valamicskéket vegyél belőle.De lehet,hogy amiket olvastál,a gyessel együtt értették,nem?Na mindegy,ez van,és NE GEBEDJ BELE!!!!!!!
2009. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

SAjnos nekem sem elég a családi pótlék a baba dolgaira.

Énis kiváncsi lennék más hogy ossza be.

Nekünk 2 cs pelenka, 2 cs popsitörlő,6 doboz tápszer,kb 10 üveg bébipapi,gyümölcs.csak a tápszer 8 e ft.és ruhát játékot nem is számoltam én se

2009. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is képtelenségnek tartom
2009. febr. 24. 13:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék, hogy osszam be a pénzt. A babám ekcémás, csak HA tápszert kaphat, már ez önmagában 12 ezer forint egy hónapban. Spéci krémet és fürdetőt használunk, a 2 együtt 5 ezer, de csak ez hozta helyre a babám bőrét. És akkor még nem beszéltünk a pelusról, törlőkendőröl stb. Össze se merem számolni. Nem hogy a családit, de még a GYED-et és a családit összesen se tudom beosztani. De nem baj, adóztassák meg még ezt is, hátha még kölcsön is kell kérnem, hogy megéljünk.
2009. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó milyen drágaság van és a rezsi kiborító
2009. febr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
családokat tesz tönkre a drágasság peddig egyedül nem bírnánk kell a férj
2009. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerencsés helyzetben voltunk mindkét gyereknél:anyatejesek voltak kizárólag 6 hónapig,törlőkendőt csak utazáshoz vettem,otthon langyos vizzel lemostam őket.A gyümölcs,zöldség anyósék kertjéből van.A pelus viszont mindig Libero!Fürdésnél tiszta viz,hajmosáskor borsónyi Gabi sampon.Ruha-játék örökölve ill. turkáló.Mi igy élünk,próbálkozunk kijönni a kis pénzünkből.Ma már ovira költünk,bölcsiről nem is álmodom(Drága),munkahelyem megszűnt,nyár végéig gyed-en vagyok,utána éhenhalás!
2009. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta h elég??:)Sajnos nem....mi sokkal többet költünk rá havonta.
2009. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sztem akik mondták,biztos együt számolták a családit a gyessel!az 37000ft!nekem ennyiböl ki jön a baba minden honapban!
2009. febr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!