Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál babátok, aki...

Mit csinál babátok, aki augusztus elején született?

Figyelt kérdés

Én augusztus 5-én szültem. Pörög-forog ide-oda egész nap, állandóan vigyorog, gagyog, négykézlábra áll, egyedül ül, feláll, próbálkozik a mászással, de csak tolatás lessz a vége. :)

Ja, és kislány


2009. febr. 24. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Kislányom július végén született.Pörög-forog,kúszik,de mászni nem tud,meg ülni sem egyedül,de ha tartjuk,akkor szépen megy neki.Fel meg pláne nem áll.Nagyon ügyes kis csajszid van!

Kislányom is nagyon mosolygós baba,most jött ki alul az első foga.Nagyon eleven,meg nem állna 1 percre,és egyre kevesebbet alszik.

2009. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Foga más 4 hónaposan volt. 4 nap különbséggel bújt ki az alsó kettő. Azóta sem semmi. Nem is próbáltok mászni? Én már úgy várom, hogy elinduljon. Valóban egyre kevesebbet alszunk mi is. És miket esztek. Mikor és hogy?
2009. febr. 24. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Feltérdel,de elindulni nem tud,csak ha kúszik,ill. olyanokat csinál,hogy négykézlábra áll,majd az egyik lábát felemeli a levegőben,és majdnem fejre esik:-)

Reggel,uzsonna,és vacsora tápszer,200 ml.Tízórai tejpép,gyümölccsel,ebédre meg főzit husival eszik.

Ezeket hordozóban,de nehezen,mert minden más is érdekli közben.

2009. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, szintén augusztus 5! Csak nekem fiam van. Fog sehol, kölök forog, négykézlábon előre-hátra ringatózik, próbál már mászni, de még nem sok sikerrel. Viszont jó hangosan sikoltozik, nagyon fülsértő, és jó sokáig bírja.
2009. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De jó. Milyen hasonlóak. Aranyosak. Köszi mindenkinek a választ. Jó babázást. :)
2009. febr. 25. 07:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!11-én született a babám,gurul mint a golyó,kúszik,és egyedül ül.Meg még beszél a drágám :)!apa,mama,baba,Köszön:szi.....(szia).Tapsizik,mákot tör,pápzik,És ha éhes,vagy szomjas akkor HAMM!!
2009. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!