Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, h a szabadságolások...

Normális, h a szabadságolások miatt, csak augusztus 29. -re kaptunk időpontot az újszülött babánkkal ortopédiára, amikor június 24. -én született?

Figyelt kérdés
Most épp magánortopédiát keresek,mert még nem látta orvos a kislányunkat! Nem akarom kivárni a hó végét, már 2 hónapos lesz!
2011. aug. 3. 09:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos szomorú de igen.

Mi gasztroenterológiára mentünk februárba kértem időpontot és csak májusba kaptunk időpontot.

Be lehetett volna feküdni, de gyerekorvossal megbeszélve nem kellett végül.

2011. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Igazából nem értem a kérdést. Miért kell ortopédiára vinni? A kórházi gyerekorvos megnézi, aztán a háziorvos amikor kell -megvannak az előírt időpontok, ahogy a csípőszűrésé is -3 hónapos kor.

Hogy érted, hogy nem látta orvos? Otthon szültél, és dugdosod? A körzeti gyerekorvos hogyhogy nem látta? Nem vitted el?

2011. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, sajnos. Én szeptemberben kértem gyerekpszichiátriára időpontot és JANUÁRRA! volt az első szabad hely... Ez van manapság. Ha sürgős -és megteheti valaki- akkor magánorvos.
2011. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Nem dugdosom a gyerekemet képzeld! Júni. 28.-án jöttünk haza a kórházból, aznap elvittük a gyerekorvoshoz,persze a kórházban is látta orvos...Kaptunk beutalót ortopédiára,de csak aug. 29.-re. Mit nem értesz ezen. Csak azért kérdeztem,mert azon a héten 3 ismerősöm is szült és ők már voltak ortopédián, sőt az egyik baba már terpeszpelust hord...mi van,ha az én kislányomnak is szüksége van rá. Én csak csodálkozom,h ennyi eltérés van gyerekorvosok között, és h van aki már 2 hetesen elviszi én meg majd csak 2 hónaposan! A többieknek köszi a választ! Én is tudom,milyen sokára lehet az egészségügyben időpontot kapni, sajnos 10 éve rákom volt, és mégis hónapokra kapok időpontot! Ennyi...

2011. aug. 3. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:

09:23-as gondolom, a kérdező a csípőszűrésre gondolt....van, ahol az ortopédián nézik a babákat...merthogy a csípőszűrést orthopéd orvos végzi!!!

A gyerekorvosnak semmi köze az ilyen vizsgálatokhoz...bunkó

2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen kedves Utolsó! Arra gondoltam,csak nem úgy írtam le...de ha te ki tudtad következtetni mire gondolok,akkor másnak is le kellene hogy essen,nem egyből baromságokkal vádolni! Nem itthon szültem, és igen, ortopédiára szól a beutaló!!!
2011. aug. 3. 10:22
 7/11 anonim válasza:
Sajnos Én is csak 2 hónaposan vihettem a kislányomat,de nem volt semmi gond ezzel. Ne idegeskedj ezen,nincs semmi gond,ha később viszed,mert ha kell,még akkor is lehet tepeszpelust használni.
2011. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 2 hónapos koráig kell elvinni a babákat csípőszűrésre. Azaz, június 24-én született, akkor aug. 24-én tölti be. De aug. 24-étől csak 5 nappal későbbre kaptál időpontot, 5 nap meg nem a világ. Ezen nem múlik semmi, felesleges magánortopédiára vinned.
2011. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6 hetes korban van a csípőszűrés. 2 hét csúszás nem a világvége, de ha fogod magad és időpont nélkül odaállítasz, hogy valami szokatlant vetél észre a gyereknél, nem fognak elküldeni.
2011. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!