Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a fiam. A babakocsin...

6 hónapos a fiam. A babakocsink 5 fokozatban állítható. Az első kb. olyan fél ülés szerű. Szerintetek tolhatom már úgy?

Figyelt kérdés

Van hozzá egy lábzsák is,ehhez a pozícióhoz,de nem tudom,hogyan állítsam be.

Linkelem a babakocsi képét.

[link]


Etetőszékben már megdöntve ül,és sokszor húzza fel magát ülésbe.Mit tanácsoltok?


2011. márc. 25. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán tolhatod már úgy szerintem!
2011. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan!Élvezni fogja, hogy többet lát a világból.A félig ülés ilyenkor már nem korai.Az én lányom is ennyi idős, és már mi is így közlekedünk, bár nem mindig, mert nagyon zavarja a napfény, volt, hogy sírt is.Először csak negyed óra-20 percet legyen így, majd meglátod, hogy bírja -e.Fokozatosan szoktasd hozzá.
2011. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem dévényes tornász azt tanácsolta, hogy 45fokos dőlésben már lehet a baba, de ha látom, hogy dől jobbra, balra (ha elfáradt), akkor megint fektessem le. szóval huzamosan még nem lehet 45fokban sem, de rövid időkre igen.
2011. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!