Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIlyen véleménnyel vagytok a...

MIlyen véleménnyel vagytok a Sunnymodell gyerekmodell ügynökségről?

Figyelt kérdés
Mi 2 hete voltunk a babámmal. Mikor kerül fel a fényképe? És aki volt, kapott valami munkát? köszönöm a tapasztalatokat!
2009. febr. 24. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Én nagyon sajnálom az olyan gyerekeket, akiket a szülők belekényszerítenek a modellkedésbe.

Nekem is gyönyörű gyerekem van, de eszembe sem jutna pénzért mutogatni.

2009. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Ezt mindenhol leírja a hozzászóló:) tiszta vices. Miért gondolkodjon mindenki úgy mint te. Lehet, hogy ezzel alapozza meg a jövőjét. És,hogy fog örülni az a kisgyerek, hogy látja mennyi mindenki milyen szépnek látta. Erre nem gondoltál??

Bocsi, hogy ide írtam, sajnos a kérdésedre nem tudom a választ, csak ez a nő bosszantó.

2009. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A 17.17-es írójának.: Engem meg az olyanok bosszantanak,akik azt hiszik,hogy a felnőtt gyermekük majdan ugyanúgy gondolkodnak,mint egykor szüleik. Lehet,hogy szegény gyerek egyáltalán nem fog örülni ezeknek a képeknek. Személyes ismerősöm is van,aki gyerekmodellként kezdte,aztán már 16 éves korára befutott (külföldön is név) ma huszonévesen teljesen elzüllött,drogozik,tanulni nem volt ideje a modellkedés mellett,nincs semmilyen szakmája,az ügynökségek pedig egyre fiatalabbakat keresnek. Több gyerekről olvastam már riportot,(modellek és gyermekszínészek)és az volt a végső konklúzió,hogy valójában végigdolgozták a gyermekéveket,és nem volt gyerekkoruk. Szerintem mindenképp megfontolandó,mert aki egyszer bekerül,vagy vállalja ezt a megfeszített tempót,vagy már az elején kiesik. Apropó! Kedves 17.17-es,el ne felejts lepontozni!!!Legalább a mai élvezeted meglegyen:)))))
2009. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem alacsonyodok le, de látom te már pontoztál ezerrel...
2009. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
:))))))
2009. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lányok! Nem azt kérdeztem, hogy kinek mi a véleménye a gyerek modellkedésről! Egy konkrét modellügynökségre vagyok kiváncsi, tehát: CSAK AZOK VÉLEMÉNYÉT VÁROM, AKIK MÁR JÁRTAK OTT ÉS VANNAK TAPASZTALATAIK!!! Én nem nagy modell karriert szeretném a gyermekemnek, viszont ha bekerülne egy magazinba, azt örököre eltenném emlékbe. De ehhez senkinek semmi köze.
2009. febr. 24. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk ott,de még nem szóltak vissza. Pedig már vagy 2 hónapja volt a fotózás. Erre én beküldtem néhány képet egy magazinnak, ott majd biztos megjelentetik.
2009. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!