Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a vélemény az Attractive...

Mi a vélemény az Attractive Model ügynökségről? Please.

Figyelt kérdés
Szóval engem ugy "fedeztek" fel:) mert kaptam egy email-t, hogy tetszenek a képeim, és h sok fantáziát látnak bennem. Elmentem hozzájuk és kiderült, hogy magyarország 3. legjobb fotósa. Csinált nekem egy portfóliót is, jelentkeztem 3 ügynökséghez, és mindenhova behivtak és regisztráltak. Azóta volt pár felkérés de nem feleltek meg, vagy nem érte meg, vagy a hajamat akarták levágni. Egy nagyon jót is vissza kellett utasitanom az osztályozó vizsga miatt, reklámban szerepelhettem volna:S Na az a kérdésem, hogy mi a véleményetek erről az ügynökségről, ha van portfólióm? érdemes regisztrálnom hozzájuk, és képet küldeni?:)
2011. máj. 11. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nekem rossz tapasztalatom van róluk.Arrogánsak, lekezelőek.

De mint ügynökség jók, csak az ott dolgozó emberek érdekesek.Nagyon kevés rá az esély, hogy bekerüljön oda valaki.

2011. máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Egyetértek az előző hozzászólással. Nehéz bekerülni,de azért én annyira nagyon jónak sem mondanám őket.. manapság az Artból,a Visageból és az Iconból kerülnek ki világhírű modellek.Az Attractive csak úgy "el van", de ennyi.Ha karriert akarsz,ne hozzájuk menj,mert elkeseríthetnek egy olyan dologért,ami teljes hülyeség. Egyébként aki változtatni akar rajtad ,az már rég rossz.
2011. máj. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Aurora117 ***** válasza:
100%
Én úgy vélem ,hogy az Attractive egy remek modellügynökség.Még szeptemberben voltam bent náluk, és nagyon rendesek voltak. Sok rémhír kering róla,de szerintem ennek nagy része csak felfújt pletyka
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pásztory Julcsi válasza:
95%

Én is csak pozitívat mondhatok róluk!

Nehéz bekerülni? Én egy hete mentem be és egyből felvettek!

Barátságosak, bátorítanak.

Az, hogy keményen edzenek téged, hogy alkalmas legyél, az nem azt jelenti, hogy nem kedvesek!

2013. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
Uuh, en a helyedben vallaltam volna, sot a hajvagast is...mazlista vagy *-*
2016. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
33%
Az Attractive nagyon arrogáns lopós ügynökség.. Minden ügynökségnél nézik melyik lányt érdemes át csábítani... az Artról,Icontól,Viságetól nagyon sok lányt elloptak. Csak ahhoz értenek. A főnök Orsi meg egy maximalista ember és csak azzal kedves akit szeret. Én is bementem hozzájuk egy találkozóra de végül más ügynökséghez szerződtem be! Nem ajánlom .
2019. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
A modellekkel borzasztóan bánnak. Sok ismerősöm kidobták onnan mert hirtelen nem volt meg a centijük......Szánalmas embertelen
2021. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!