Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kérdeznek olyanokat...

Miért kérdeznek olyanokat anyukák, hogy miért csinálja ezt meg azt a csecsemő? Ki lát bele a fejükbe? Minden ember is más, minden csecsemő is nem? ha nem akkor jo. azt a választ is elfogadom

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 19:54
 1/2 anonim válasza:
100%
mert vannak kutatások, amik kimutattak ezt meg azt, és azokat szeretnék megtudni. túl sok az ilyen kérdés sztem, mindig mindent megkérdeznek, még az olyan sem ritka, hogy rózsaszin vagy kék ruhát adjak a kisfiamra? jhjaj kicsit idegesitő, de ha nekem is lesz gyerekem, biztos megváltozik, és én is mindent meg fogok kérdezni
2009. febr. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert, mindent a lehető legjobban szeretnének csinálni, és bár mindent megkérdeznek, azért magabiztosak ám és sokan annyi hülyeséget csinálnak, hogy égnek áll a hajam, de szerencsére a gyerekeknek nincs összehasonlítási alapjuk, így ha nincs nagy baj, anya a legjobb ami van. :O)

De igazából azért is kérdezgetnek, mert a védőnő a barátnő, doki, anyu, anyós mind nagyon okos és ettül az újdonsült anyukáknak elmúlik az maradék önbizalma is ami volt. Itt meg anoním mindent lehet...

2009. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!