Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szalámikat adtok...

Milyen szalámikat adtok másfél éveseteknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:41
 1/8 kisnita ***** válasza:

A napokban vettem Rákóczi szalámit és a Picknek is van egy jófajta paprikás szalámija. Nem sokat evett belőle 1-2 karikát, az olasz felvágottat, a fokhagymásat és a sopronit jobban szereti. Most evett ilyen fajta száraz szalámit először.

20 hónapos a fiam

2011. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor eloszor adtam neki, akkor pulykamellsonkat adtam, vagy valami hasonlo minosegit, ami tenyleg husit tartalmaz. Most mar nem adok neki, mert nem hajlando megenni. :-( Jelenleg a lekvaros kenyer a "meno"
2011. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig a pulykasonkát megette, dehát nem adhatok neki mindig azt.Mostmár válogat is.Nem kell neki sem a mézes-, sem a lekváros kenyér.

Köszönöm!

2011. márc. 25. 21:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Most majd jól lepontoznak...

De mi már végig kóstoltuk az egész palettát. A párizsitól a császár szalonnán át a lecsó kolbin keresztül a téliszalámiig. Van amit szeret van amit egyből kiköpött.20 hónapos és semmi baja nem volt és nincs tőlük

2011. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le.De!Megkérdezhetem hogy ette meg a császárszalonnát?Olyan sok foga van?Csak mert az én lányomnak most jön a 8.:)
2011. márc. 25. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
16 foga van:) Komolyan mondom a kedvence a szalonna (Apa sokszor eszik, mindig csen tőle persze nem tonna szám eszi) De evett már lángolt kolbit azt csak meg csócsálta aztán kiköpte. A téliszalámira meg fintorog...Nem eszi a pulyka csirke mellből készült felvágott nagyon száraz neki de az aszpikos pulykát imádja:)
2011. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor most én is bátrabb leszek szalámi-ügyileg.
2011. márc. 25. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
mindent, ami ízlik neki
2011. márc. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!