Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen müzlit adtok 1 évesetek...

Milyen müzlit adtok 1 éveseteknek? És mivel keveritek?

Figyelt kérdés
Hol veszitek? Mi a neve?
2011. márc. 28. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyévesnek még nem adtam mert csak 2 foga volt.


másfél évesen kezdtem


[link]


tescoban v. müllerben veszem.

2011. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semmilyet nem adtam ill nem adok


ha megnézel egy müzlisdoobozt, rájössz, hogy csak a reklámban egészséges

2011. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én néha adok Alnatura (ha jól emlékszem a nevére, most nincs előttem) bio müzlit, vagy zabpelyhet. Valamilyen gyümölcsjoghurtba teszem, mert amúgy nem sok íze van, és hagyom állni vagy 10-20 percig, mielőtt odaadom, hogy jól megpuhuljon. DM-ben lehet kapni az biztos.
2011. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 honaposan sima Heinz zabkorpat adtam neki vagy babarizst reszelt almaval vagy puresitett gyumolcsel keverve.

7-9 honaposan Heinz zabkorpa es banan muzli, barackos zabkorpa, nyari gyumolcsos muzli, sima zabkorpa amire en vagok neki gyumit


10 honaposan Heinz reggali bananas teljes kiorlesu muzli es az erdei gyumolcso muzlit, szinten sima zabkorpa amire en vagok neki gyumolcsot


12 honapos koratol meg a rendes muzlit adom amit mi is eszunk de adok azokbol is amit 10 honapos kora ota kap. Vagok ra banan karikakat, reszelek ra alma darabokat a nagyluku sajt reszelon vagy kortet, vagok ra barackot.


Amit en eszleltem az a kulombseg a muzlik kozott, hogy a 6 honapos nagyon finom porra van orrolve. 7-9 honapos is eleg poros de a szaritott gyumik egy picit mar darabosabbak de nagyon picit. 10+ honaposan meg mar darabosak a gyumolcsok. De nam gond ha nincs foga mert szetaznak nagyon a vizbe vagy a tejbe/tapszerbe, attol fugg mivel kevered. Ugyhogy vegulis barmelyiket adhatod ha te vagsz neki ra gyumolcsot.

13 honapos a kisfiam

2011. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 29. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!