Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki 1 éves...

Van olyan anyuka, aki 1 éves kora előtt vezette be a tojásfehérjét?

Figyelt kérdés
Hogyan? Sütemény? Vagy főzve? Nem lett gond? Miért döntöttél így, hogy előbb bevezeted?
2011. márc. 26. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm most mesélte épp ma, hogy neki a gyerekorvosa már 7 hósan ajánlotta a tojásfehérjét a levesből kivéve, villával összenyomkodva, vagy turmixolva. És a sajtot is. Viszont a glutént, kekszet nem. Na, az enyém meg pont fordítva. Úgyhogy nem tudom.
2011. márc. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En 10 honaposan vezettem be a tojasfeherjet. Az oka az volt, hogy kulfoldon elunk es itt 12 honaposan van a mumsz, rubella... oltas ami tojasfeherjet tartalmaz. Mikor vittem oltani az volt az elso kerdes, hogy miota eszik tojasfeherjet. Ha alergias ra akkor itt szollni kell mert rendelnek nekik masfajta oltast. Emiatt itt mar 10 honapos kor korul vezetik be de mindenkeppen 1 eves kor elott. En legeloszor rakottkrumplit adtam a kisfiamnak pont 10 honaposan amibol kapott fott tojast (feherjet + sargajat is). Ra par napra evett lekvaros palacsintat es szinten par napra ra evett rantottat.
2011. márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is korábban vezettem be, mégpedig azért mert egy csomó étel van, amibe egész tojást teszek. Húsgombóc, palacsinta, pogácsa. Gond nem lett semmi.
2011. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Én is ezen gondolkozom, hogy a paradicsomos gombóc, palacsinta, apró sütik, nagy része tartalmaz fehérjét, és látom, hogy a lányunk kinézi a kezünkből, az nem jó neki, ha látja, hogy mást eszik, mint mi. Nem akarom elkapkodni sem, sem felelőtlen lenni, lehet, hogy akkor lassan próbálkozunk (10 hós).

köszi mindenkinek :)

2011. márc. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!