Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik tejpépet szereti...

Melyik tejpépet szereti legjobban a babátok? Vanvalaki aki a legelején úgy vezette be hogy cumisüvegből adta?

Figyelt kérdés
Vacsira adnám neki és mivel még csak az elején vagyunk a hozzátáplálásnak, félek hogy este még nem tud annyit kanalazni amennyit megenne. Baj lenne ha cumisüvegből adnám amíg megtanul rendesen kanalazni?
2011. okt. 9. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam hónapos korától kezdve eszi a tejpépet!Én is úgy voltam vele,hogy este még nemtudott annyit enni kanállal,hogy teljesen jól lakjon vele így én az esti tápszerébe tettem a tejpépet!Azóta alussza át az éjszakát!Igazából mindegy,hogy melyik márka(milupa,humana,babylov stb)csak a lényeg,hogy vaniliás legyen!

Most tizenhét hónapos de még a mai napig este vaniliás tejpépes tápszert iszik!Egyszerűen szereti,imádja és azóta is átalussza az éjszakákat!

Igazából tisztába vagyok vele,hogy ez nem jó mert azt mondják cukros és a fogait rontja pláne,hogy még mindíg cumisüvegből issza de őneki ez egyszerűen olyan megnyugtató mintha szopizna!Amúgy meg az sem sokkal jobb,hogy valaki meg cukros kakaót ad!Szóval próbálom leszokatni,vagyis inkább áttérni,hogy bögréből igya de erőszakkal nem akarom tőle el venni!

Bocs egy kicsit hosszú lettem!

2011. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs....az első mondatból lemaradt,hogy hat hónapos korától
2011. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha még az elején vagytok ne add vacsira, 10 óraira add, nem tudod hogy reagál rá. mindig délelőtt adjuk az új ízeket, az elején meg főleg, ne éjjel fájjon a pocakja.


van folyékony tejpép azt adhatod cumisüvegből, a rendeset ne. mikor tanulja meg a kanalazást ha nem most?

volt itt nemrég egy kérdés, 16 hónapos még mindig csak cumisüvegből hajlandó enni :S tanulja meg, cumisüvegből tápit/tejet kap, a többi ételt kanállal kell enni :)

2011. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kaját sosem adtam cumisüvegből. Miért ne aludna éjszaka? Nemcsak a vacsorától függ az éjszakai alvás, hanem az egész napi evéstől.

Kaja--->kanál.

Ital--->cumisüveg, pohár.

Egyébként a mülleres kekszes tejpép a kedvenc nálunk.

Este bármit eszik, lefekvés előtt kap cumisüvegből tápszert.

2011. okt. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!