Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnénk majd még egy babát...

Szeretnénk majd még egy babát a most 5 honapos fiam mellé, de nem akark 2 éven bellül igy ha már gyes alatt vagy nemsokkal utánnaszületik meddig jár a gyed a második baba utánn?

Figyelt kérdés
Folyamatos munkaviszonyom van 9 éve és ez tartani fog akkor is mert gyes utánn kiadják a szabimat és ugy tervezzük hogy valamikor ezalatt az idö alatt szülesseen a második baba(mert semmi segitségem a rokonok messze és a barátok is a férjem estig dolgozik,igy nehéz lenne két nagyon picivel),vagy esetleg utánna tápénzre megyek a szülésig,igy akkor szülés utánn mi járna tgyás?anyasági? és a gyed mennyi ideig járna ebben az esetben az ujj szabályok szerint?
2009. febr. 25. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Erre a kérdésre még nem lehet biztos választ adni, mivel még teljesen ki sincsennek dolgozva az ide vonatkozó törvények. A másik meg az, hogy egyáltalán lesz-e GYED, meg a többiek?! Ha Gy. bácsin múlik, lehet semmi se lesz!

Az én fiam is 5 hónapos, kb. én is akkorra terveztem a kistesót mint te, de lehet semmi se lesz belőle, ilyen szigorítások mellett!

2009. febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!