Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok husit adok a babámnak?

Sok husit adok a babámnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos kislányom csak a az üveges bébiételeket eszi meg. Egyik nap olyat kap amiben van hús, másnap pedig olyat amiben nincs. Nem adok sokat a husiból neki?
2009. febr. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem.Egy 6-7 hónapos babahúsadagja 3teáskanál 3*egy héten.No most 3-4szer adsz neki húsos kaját.Amúgy akkor sem lenne neki baja,ha minden nap adnál neki egyszer húsos dolgot.
2009. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Én általában minden nap ebédre húsosat adok neki (bébi ételbe) és imádja.
2009. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Ez relatív. Én még szoptatom napi 4x 11 hónapos kisfiamat. Sok magas vas és fehérjetartalmú zöldséget adok neki, tojássárgáját, májat max. heti 1x, és az igazság az, hogy heti 1x husit. Férjem "félvega" (csak húst nem eszik), én is kevés húst eszem. Nem akarom a kisfiamat hús nélküli étrendhez szoktatni, de nálunk ez a természetes. Csak házi husit eszik (nem génkezelt, begyógyszerezett boltit - ez sajna köztudott)! Próbálom, amennyire csak lehet, egészségesen etetni!
2009. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Tökéletesen csinálod :)

Heti 3x-4x "kell" husit adni, ez kb minden második nap.

2009. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A gyerekorvosunk szerint naponta (!) kétszer adhatok neki husis kaját. Én naponta egyszer adok ebédre.
2009. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem 2 gyerekorvos is azt tanácsolta, semmiképpen se adjak minden nap húst. Szóval hidd el, tökéletesen csinálod! :)
2009. febr. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!