Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fozeleket adjak eloszor...

Milyen fozeleket adjak eloszor a babamnak?

Figyelt kérdés

pl.krumpli-sargarepa?megfozni es osszeturmixolni?

Ti mit adtatok eloszor?es par napig ugyanazt?


2009. febr. 25. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

egy kiskanál főtt krumplit saját levével összenyomva, a szopás mellé. másnap 2-t, harmadnap 3-at

Répát 2 hét múlva

2009. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
almát főztem meg egyszerre burgnyával. és ezt turmixoltam össze azzal a vízzel amibe kifőztem. (nem az összes vizet, csak egy picit, hogy híg legyen. másnap répával főztem a krumplit ugyan így, harmad nem tökkel. az eljárás maradt...
2009. febr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre csak 1 újat adjál és annak a mennyiségét növeld 3 napig.

A sárgarépa önmagában is finom, első nap csak pár kanállal adjál, második nap kb 10-15 kanállal, harmadnak már mehet 100 gramm. Megpárolod vagy megfőzöd, összeturmixolod, ha túl sűrű, akkor tejet keverhetsz bele.

A krumpli is jó kezdésnek, bár nem minden baba eszi meg magában, ezt keverheted almával, ha már korábban evett almát.

2009. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok, nekem nem volt tejcim,(3,5 hós koráig tudtam csak szoptatni)a tápszert meg nem fogadta el.
2009. febr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!