Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztott borsobol keszithet...

Fagyasztott borsobol keszithetek fozeleket a 8 honapos babamnak? Es hogyan keszitsem? Koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én abból szoktam, mármint mireliteből.

Krumplival sűrítem és belrakok egy kis reszelt sajtot.

(8 hónapos korától teszek az ételeibe sajtot, ha olyan) Van amikor csirkehúst, vagy májat is kap bele..

2010. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én minden zöldséget csak vízben fözök puhára,borso-hagyma-krumpli-répa...

De hagymát olajon dinsztelni is lehet és a többi zöldséget is át dinsztelni majd fölönteni vízzel,petrezselyem.

Só,cukor,lisztnélkül is fincsi.

2010. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyival egészíteném ki, hogy én még külön főzöm a borsót, és szitán átpaszírozom. Hagymát, fokhagymát megforgatok olajon, rádobom a húst, krumplit főzök bele, majd a végén hozzáteszem a borsópürét. Amúgy nem tudom mikortól lehet héjastól adni.
2010. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

első

mindig héjastól adtam

2010. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindent fagyasztottból csinálok, ha nincs friss. Vízbe felteszem főni, teszek bele kis sót, pici fokhagymaport, petrezselymet és pár percig főzöm, majd villával összenyomom és ha kell higítom a főzőlével.
2010. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Az egyik valaszolo irta h olajon megforgatja a hagymat.

Lehet mar dinsztelni?Es hogyan ugy mint amikor fozok tehat normalisan?

2010. febr. 24. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, én éppen 8 hónapos korától úgy főzök neki (legalábbis úgy kezdem), mintha magunknak csinálnék pl. pörköltet. Olajon dinsztelem a hagymát, megforgatom benne a húst, felöntöm egy kis vízzel, és belefőzöm a zöldségeket. Petrezselyemmel vagy kaporral és jó sok fokhagymával ízesítem.
2010. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!