Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit válasszam?...

Melyik babakocsit válasszam? Espiro magic 4 vagy Hauck Capri? Van valakinek tapasztalata vagy véleménye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem Magic 3 van ,de nagyon imádom.
2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább Hauck Malibu!

Mintha egyszer azt írták volna itt, hogy a Capri lábtartója nem állítható.

De ettől függetlenül is Malibu!

2011. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem magic 4-em van:-)Ajánlom nagyon! Milyen színbe nézted ki?
2011. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk Espiro magic 4 van, zöld színben már 1 éve használjuk, megjárta a Horvát tengerpartot és egyéb kiránduló helyeket, sokat megyünk, én nagyon szeretem könnyű, könnyű vele közlekedni és egy kézzel is kinyitható, könnyen összecsukható. Előtte ami volt ( 2 kocsink) már nem tudom a márkájukat de nagyon útáltam őket és ezért mielőtt ezt megvettük alaposan körülnéztünk...ha kellene én újra ilyet vennék:-)
2011. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Espiro Magic 4-re szavazok. Én is ilyet akartam venni tavaj novemberben, de sajnos egyetlen webáruházban sem volt már, de persze hírdették ezerrel.
2011. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Caprit NEHOGY vegyél!!!Nagyon szaaaaaaaaaaaar!!!Ha hauckban gondolkodsz,akkor Malibut vegyél!!!! (nekem mind2 volt)
2011. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,én is pontosan a kettő között vaciláltam, de az Espironál kötöttem ki. Meg is vásárolnám, ha tudnám, de sajnos sehol sem találok már. Nagyon sok helyen érdeklődtem, kifutó termék, hiány van belőle. Esetleg ha te is az Espiro mellett döntöttél és találtál már valahol, légyszi írd meg, hol lehet megvásárolni.Köszönöm!
2011. ápr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!