Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves tapasztalt anyukák?...

Kedves tapasztalt anyukák? Vennék babakocsit. Ezzel kapcsolatban, vagy ezzel a márkával kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 30. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, nagyon meg vagyok elégedve vele és láthatólag a lányom is. Mi pirosat vettünk :o)
2009. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. Kicsit a kerekek tartanak vissza, hogy ilyen kicsik. Nincs vele gondod? Nagyon tetszik, hogy a mózest is lehet autóba tenni, külön lehet feltenni a hordozót a vázra.. Szóval nagyon bejött, ma láttam meg a boltban, elég volt megállni, hogy megvegyük, de gondoltam inkább kérek tapasztalatot.

Szóval a kerekek strapabírók? Mióta használod?

2009. dec. 30. 17:42
 3/18 anonim ***** válasza:

A sárga tök jó néz ki.

Véleményem: Nekem 3 babakocsim van.Van közte olyan is aminek a kereke ilyen, de én sétához nem szeretem mert szétrázza a gyereket.Nehéz vele a közlekedés.A nagy kerekűek sokkal jobbak.Nagyon rossz mikor a gyerek alszik a kocsiba és a rossz járdák miatt felébred.

2009. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nagyban függ hogy hol szeretnéd használni, milyenek az utak,járádák. A második hozzászólónak igaza van abban, hogy ha nem jók az utak, akkor ráz. Nálunk ilyen gond nincs, csak nagyon kevés helyen, arra meg nem járunk. Amíg picike volt, pont azokon a rázós helyeken aludt el ha néha arra tévedtünk. Mi 11 hónapja használjuk, semmi baja és mint írtam nagyon meg vagyok vele elégedve.
2009. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ezek pl mindenhová jók, nem tudom mennyiért szeretnétek venni.

[link]

[link]

2009. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg a linkeket! Néztem ezeket is, de az első nekünk azért drága, a másodikról túl sok infóm nincs. Nem szeretem, hogy ez a honlap nem tüntet fel árakat!
2009. dec. 30. 18:50
 7/18 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van,imádom,de attol aki 11 hónapja használja kérdezném hogy teszi bele a gyereket??Mert a mozes ugy ejobb esetben 6 hónapig hasznlható,a sportrész pedig vállnál iszonyat keskeny,28cm azthiszem bundazsákban KÉPTELENSÉG beletenni féléves lányomat,overálban pedig nyög benne,annyira szűk.Remélem tavaszra ha nem kell ennyi ruha vissza tudom bele tuszkolni,mert amugy nagyon szeretem.A kerekeivel sincs baj,de mondjuk nálunk jók a járdák.Imádom hogy könnyen kombinálható a mózes az autósülés,könnyű az egész,nagyon szép,csak lenne a sportrész pár cm vel szélessebb...
2009. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én 7 hónap után eladtam, nagyon szűk a sportrész, főleg így télen...
2009. dec. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sportkocsi szűkítő adapterrel - ezt olvastam a leírásban. 19.01-es! Nem lehet, hogy te ezt nem varázsoltad ki belőle? Csak érdeklődöm, hátha.......

Azt hiszem meggyőződtem, nagyon-nagyon tetszik ez a kocsi!

Olasz gyártmány, ott télen nem kell nagy bundazsák.....-talán ezért szűk nektek kicsit!

2009. dec. 31. 10:53
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, és annyit: ebben a hidegben nem tudod a hordozóval használni? Vagy ahhoz nincs lábvédő?
2009. dec. 31. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!