Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat-e valami zavart, ha...

Okozhat-e valami zavart, ha rendszeresen lázmérőt kell használni ahhoz, hogy kakiljon?

Figyelt kérdés

3 hete van problémánk a kakilással, a gyerekorvos szerint a hozzátáplálás fogja majd csak ezt megoldani. Azt tanácsolta, hogy használjunk lázmérőt, hogy ezzel segítsünk neki, én viszont nagyon sok helyről hallom, hogy hozzászokhat.

Kamillát is próbáltam, de azt sem ajánlják rendszeresen, ráadásul nagyon csikarja a hasát, és nálunk nem is volt hatásos. Érdekelne azok tapasztalata, akik hasonló helyzetben használták a lázmérőt. Megoldódott a probléma magától?


2011. márc. 27. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szopcsizik? Náluk nem gond a ritka kaki!

Hozzászokik a lázmérőzéshez és nem fogja egyedül nyomni!

2011. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad mert hozzaszokik hagyd csak,majd megoldodik vagy kerj a patikaban valamilyen cseppet neki de ne szokasd a lazmerohoz!
2011. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem használnám, hozzá lehet szokni az ingerléshez, úgy mint a glicrines kúphoz. Laevolac szirupot, vagy ha már elmúlt 3 hónapos, a MIRA Baby vizet ajánlom inkább.
2011. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos félig anyatejes csak, így nagyon aggaszt a dolog. Én is így gondolom, ahogyan Ti, csak nem értem, hogy a gyerekorvos miért hagyja annyiban. :(
2011. márc. 27. 21:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A mi babánk 2,5 hónapig csak lázmérőzéssel tudott kakilni. Majd egyszercsak az esti szopinál jött magától a dolog. Ez ment így egy hétig, aztán egy nap hirtelen beindult napi3-4x magától, és ez azóta is tart. Most 4 hónapos. Egyáltalán nem szokott hozzá. Én nem bírtam hagyni szenvedni. Nagyon fájt a pocija ha nem segítettünk neki. Szerintem csinálhatod nyugodtan ha fáj a pocak.
2011. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt meg nem értem hogy honnan tudják az emberek hogy hozzászokik, ha sosem próbálták. Mindenesetre nálunk nem volt ilyen. Lázmérőzés közben is ugyanúgy nyomott.
2011. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyakori lázmérőzéssel az a baj, hogy kitágulnak a popsijánál az izmok, nekünk direkt mondta a gyerekdoki hogy legeslegutolsó megoldásként és nagyon ritkán használjuk csak!


Nálunk sokat segített a Laevolac nevú gyógyszer, kiskanállal adtuk neki minden reggel.

2011. márc. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De érdekes... Nálunk meg azt mondta a doki és a védőnő is, hogy ez az első, amit meg kell próbálni. Az biztos, hogy nem fogom annyiban hagyni, mert eddig simán ment a dolog, lassan egy hónapja pedig csak így. :(
2011. márc. 28. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!