Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónapja rendszeresen menstru...

3 hónapja rendszeresen menstruálok. De képtelen vagyok tampont használni. Mivel lent még nem egészen vagyok úgy fejlődve. Ez így van rendjén, és idővel fejlődök, vagy menjek orvoshoz? :O

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja minden áldott nap menstruálsz? Vagy 3 hónapja jött meg az első? :O
2011. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mit jelent az, hogy nem vagy úgy fejlődve?

Mire menstruálsz, már elég rugalmasnak kell lenned odalenn, hogy feltehesd a tampont.

2011. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szüzeknek nem annyira. Nekem se ment akkoriban.
2011. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, semmi köze a szüzességhez. Én is az vagyok és gond nélkül fel tudom helyezni a tampont.
2011. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok és super tampont használok. Szóval nem függ össze a kettő. Nem lehet, hogy csak nem merted felhelyezni? Én mikor először próbáltam annyira nem tudtam mit csinálok, hogy 3szor kezdtem neki, mert mindig elakadt és már-már azt hittem nem jó helyre dugom:) Pedig elolvastam a leírást ami a dobozban volt. Sztem az ellazulással lehetett problémád. Gyakorolj, máshogy nem megy. Érdemes akkor próbálkozni először, mikor a legerősebb a menstruációd.
2011. jan. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

na de várjatok...

a tampon a szűzhártya résén megy át... de nem mindenkinek egyforma a szűzhártyája, van amin kisebb lyuk van, nehezebben tágul, azon tuti nem erőltetne senki át egy tampont, mert marhára fájna.

szerintem semmi baj nincs, de ha zavar menj orvoshoz, hátha mond valami okosat.

2011. jan. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz tampont használni, használj betétet. De ha mindenáron tampont akarsz, akkor először az ujjaddal nyúlj fel a puncidba és tapasztald ki, hogy mi hogyan van a hüvelyedben!!! Utána próbálkozz a tamponnal.
2011. jan. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

05:28


Épp azon van a hangsúly, hogy mire megjön az első menstruáció, a szűzhártya már van annyira rugalmas, hogy ez-az átférjen rajta... Nem véletlenül lett ez így kitalálva.

2011. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg az ob mini-t használni tamponból,fontos hogy jól lazítsd el magad miközben felteszed,ne görcsölj,én néha szoktam hozzá krémet is használni;) jobban csúszik-
2011. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

@11:45


Épp rosszul hiszed. Többnyire van egy kis rés, amin a folyadék bír távozni, de a tampon nem feltétlen megy át rajta. Vannak olyanok, akiknél ennyi rés sincs és az orvosnak kell rajta lyukat vágni.

2011. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!