Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom nagyon szeretne nyaralni...

Párom nagyon szeretne nyaralni menni. A babánk akkor lesz 3-4 hónapos. Nincs saját nyaralónk, ezért sztem ez elég nehézkes. Lehet ilyen picikével és ha igen hogyan nyaralni menni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 7. 20:18
 1/3 A kérdező kommentje:
jaj..nem 3-4 , hanem 2-3 hónapos lesz :)))
2008. febr. 7. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem három hónapos gyerekkel már elmehettek, béreltek egy apartamant, visztek utazóágyat, babakocsit, persze jó, ha autóval mentek. Az én fiam most 3 hónapos, ha nyár lenne, simán elvinném, már nem olyan kis gyámoltalan, mint egy újszülött. Sőt, nagyon élénk és érdeklődő. Gondolom ha menetk nyaralni és még csak 3 hónapos, akkor szopizni fog még, így a kajájával nem kell bajlódni. Vigyél babakocsit is, meg kengurut/kendőt is, így bárhová el tudtok menni este sétálni, hidd el, nagyon jó lesz!
2008. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámmal, a fiammal , amikor 2 hónapos volt, elmentünk nyaralni.(szeptemberben).

A doktornénink is azt mondta akkor, hogy nyugodtan menjünk,mert ilyenkor még nem zavarja őket, hogy máshol alszanak. Mi a fiamnak nem vittünk utazóágyat, mert egy ilyen kicsi babának, aki még forogni sem tud, nem kell utazóágy sem. Mi sokfelé jártunk vele: strandoltunk, hévizen is voltunk a tófürdőben, sétáltunk nagyokat. Nagyon jó volt! Csak ajánlani tudom nektek is.

Mózeskosaras babakocsink volt és a mózeskosárban aludt!

A lányom 7 hónapos volt amikor elmentünk vele nyaralni, vele már nehezebb volt, mert nehezen szokta meg a kis helyét. Mivel külföldre mentünk, a tengerpartra is jött velünk, utazóágyba az árnyékba a fák alá, nehogy baja legyen az erős naptól. 1-2 nap után megszokta az új helyzetet és elfogadta. Sétálni meg babakakocsiba raktuk, dehát ő már nem lehetett egész nap abban!

Egyébként, ha már jár a baba, akkor már könnyebb.

Minél nagyobbak a gyerekek, annál könnyebb kimozdulni velük bárhová.


Anyós mindig azt mondta, hogy az első 3 évet ki kell bírni otthon és hogy nem szabad velük ilyenkor menni nyaralni. Szerintem nem volt igaza! Mert egy picivel is ellehet menni nyaralni, csak az már nem lesz olyan, mint előtte kettesben. Teljesen más és ugyanakkor fantasztikus is. Mert mindig első a baba, onnantól kezdve, hogy megszületik. Nem is tudom elképzelni, hogy hogy is élhettem eddig nélkülük. (Mármint mielőtt megszülettek volna!)

Szép időt kívánok nektek a nyaraláshoz!!!

Utazzatok csak el bátran!!!

2008. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!