Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a kisfiam. Van...

DannyZuko kérdése:

Hasfájós a kisfiam. Van tipped hogyan segíthetnék még rajta?

Figyelt kérdés

Szisztok!


Olyan problémám lenne, hogy most 2,5 hetes a kisfiam. Hasfájós szegény. Soxor előfordul, hogy cicizés után (mást nem kap) 1-2 órákat simán fent van és görcsöl a pocija. Infacol-t kaptunk a doktortól + görcsoldót, de még így is előfordul, mint azt tette mai nap is, hogy reggel 8 óta szinte nem aludt csak 10-20 perceket. Kezdek amiatt aggódni, hogy ez az alvásmennyiség az ő számára nagyon kevés. Egyik kérdésem, hogy nem e lessz neki emiatt problémája, hogy ilyen keveset alszik néha? Másik hogy mit javasoltok, mivel enyhíthetném a fájdalmait egy ilyen kicsi gyermeknek? A kezemben hason szoktam tartani, hogy lelóg a keze lába. Az általában bejön, de ez sem mindíg. meg a lábacskáit szoktam tornáztatni, de ez is ideiglenes megoldásnak bizonyult.


2011. márc. 28. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Eszel puffasztó ételeket (bab, káposzta, karfiol, stb)? Általában ez a probléma, a szoptatás ideje alatt ezek kerülendők.
2011. márc. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Figyeld, hogy mikor mit fogyasztasz, és utána mikor fáj nagyon. Hátha lesz összefüggés.


Nálam a tej és a szója volt.

2011. márc. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj a védőnőtől, vagy a dokitól papaverines görcsoldót. Nálunk, néha az használt. 3 hós koráig szenvedtünk a hasfájástól(tápszeres). Utána egy csapásra megszünt. Alig hittem el, hogy kinőtte. Kitartást.
2011. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hó a fiam, anyatejes, és neki is fájdogált a hasa az utóbbi 2 hétben. 3 napja kezdtünk el neki adni chaomilla homeos bogyót, napi 3szor 3-4 szem vízben oldva, és én elkezdtem inni kamillateát. Már 2 napja sokkal többet pukizik, nem fáj a hasa, könnyen kakil. Próbáld ki hátha nálatok is beválik.
2011. márc. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem az Adamo hinta utánzata vált be. A Vaterán lehet kapni, postával együtt kb. 7000.-ft (az eredeti 21.000.-Ft). Újszülött kortól lehet használni egészen 15 kg-ig, fektetve és később ültetve is. Fejleszti a későbbiekben a gyermek egyensúly érzékét. Na persze nem is beszéltem arról, hogyha beleteszed szopi után és hintáztatod az orvosok szerint, olyan mintha az anyaméhben lenne. Az én lányom most 11 hós és imádja, a hasfájásos időszakot csak ezzel tudtam túlélni. Boldog babázást.

2011. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 5. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!