Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ami nem vált be: Infacol,...

Ami nem vált be: Infacol, Espumizan, Gripe water, Sab simplex, mecsek baby babatea, homeos bogyók, cseresznyemag párna, hasfájós tartás. és az sem, ha nem adok semmit. Van még valami amivel segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
Babóm 3 hónapos és még mindig nagyon hasfájós. Széklete normális, azzal nincs gond. Nagyon nehezen tűröm már a sírását sajnos :( fogy a türelem. Azt hittem már ennyi idős korára már kinövi. Amúgy anyatejes és naponta egyszer tápszert kap kiegészítésként. Segítsetek kérlek!
2008. nov. 27. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg melegíteni a hasát,én hajszárítózni szoktam,de lehet egy kis vászonzsákba sót melegíteni,és ráfektetni(nem forróra),ez ugyan csak pillanatnyi megoldás, de legalább nem szenved addig sem,legalábbis nálunk csak ez enyhített,4 hónapra múlt el.Kitartás!
2008. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Szia! Visszakérdezek: mit eszel?

Tornáztatás? Masszázs?

Üdv.

2008. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

babynos hasmasszázskrém (dm, rossman), kamillatea (esetleg cukorral), szélcső (gyógyszertár).

Nálunk a cukros kamillatea (én sem gondoltam, hogy valaha cukrott fogok neki adni, de muszáj) éspocakmasszázs segít.

2008. nov. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az orvos mit mond?nekünk ő írt fel valami kanalas gyógyszertári készítményt.
2008. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Próbáltad azt, hogy átrakod a kiságyát másik oldalra. nekünk bevált. 3 hónapos koráig hasfájosak voltunk, de utána sem aludt éjszaka, amíg meg nem csináltuk. azóta egyedül alszik külön szobában!

Én is kipróbáltam mindent, de nem segített semmi.

Kitartás!

2008. nov. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aloe vera Activator, próbáld ki, ezen kívül kamillatea, ahogy irták, és orvos irja ki, lehet nem jól irom a nevét: Papaverines csepp, és kitartás.
2008. nov. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ezt a kiságy átrakós dolgot nem igazán értem. Éjszaka semmi gond a babómmal. Gyönyörűen átalussza. A reggeli első evés után kezdődnek a bajok és kitartanak estig. Nagyon vigyázok arra mit eszek. Még a paradicsom héjától is eltiltott a védőnő :) Tornáztatom és akkor pukizik is néha, de olyan mintha mindig maradna benne levegő. A babynost is próbáltam, azt elfelejtettem írni. A szélcsövet viszont még nem. Azt hogy kell használni?
2008. nov. 27. 16:11
 8/17 anonim ***** válasza:
igen Papaverines csepp.az nekünk nagyon jó volt.van benne kis nyugtatóhatás is
2008. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy a hasfájását már kinőtte, most a fogcsírá mocorognak! Nincs bedagadva a fogínye??

Boldog babázást és türelmet kíván 6 hónapos anyuka!

2008. nov. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Normaflore, csodákra képes.
2008. nov. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!