Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor etessem 1 nap? 9...

Hányszor etessem 1 nap? 9 hónapos a babám,5ször eszik 1 nap.

Figyelt kérdés

de vagy a 10órai, vagy az ebéd nem kell neki pár napja.

arra gondoltam, hogy valszín 4szer szeretne csak enni naponta. normális dolog ez? nem fog lefogyni? lehet, h hülyén hangzik, de rástresszeltem erre a dologra.


2009. febr. 25. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hónapos a kislányom és most alakulgat ki az evésünk.Nekünk pl nincs tizóraink.Az nem baj ha nem kell neki a tizórai de úgy csináld hogy ebédelni ebédeljen mivel megkell hogy szokja az a főétkezést.Én leirom hogy eszünk:reggel reggeli ez max fél tizig megtörténik,majd délben ebéd,két óra körül gyümölcs.Meg ha kér kekszett vagy kukit.Ez mind max 4-ig mert 5-6 között vacsora.És mi este tejpéppel fejezzük be a napot.Csinálok neki egy üveggel és amennyit megeszik.


kérdeztem az orvosomat jó ez igy.Nekem azt mondta hogy nem kell percre pontosan adni neki,de arra figyeljek hogy változatosan és egészségesen egyen.Az mindegy hányszor.De legalább napi 4-szer 5-zör.


Remélem segitettem.:-)

2009. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!