Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap milyen fozit adjak a...

Holnap milyen fozit adjak a babamnak?

Figyelt kérdés
ma kapott eloszor burgonya-alma(megparolva)es anyatejjel higitva,holnap is ezt adjak vagy valami mast?ha masat akkor mit?
2009. febr. 25. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

PL: krumpli-brokkoli, répa-krumpli.

Amúgy mennyi idős?

2009. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6 honapos lessz a napokban.
2009. febr. 25. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

alma, sargarepa, krumpli, sutotok, brokkoli, cekla...csirkehusi

Ezekbol keszitsel neki enni,

de a boltban meglesheted hogy az uveges etelekbe mit tesznek, es azt otthon keszitsd el neki:)))

2009. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mivel jobb az amit en keszitek el,mint a bolti uveges?
2009. febr. 25. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én először készítettem a kajcsit neki és ha nem tetszett a kislányomnak a kukában végezte,így előbb üveges kajcsit veszek megnézem milyen a keverési arányát(hozzávalók) és utána ha ízlik neki én is készítem .Eddig nekem bejött.

Csak 200 Ft-ot dobok ki és nincs vele pecsmeg utána meg lehet nagyobb adagot főzni és fagyasztani ha megeszi.

Boldog babázást.

8 hónapos kislány anyukája

2009. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10hónapos én csak magam csinálom neki a kajcsit ha valami nemigazán izlik neki teszek hozzáegy kis reszeltalmát ugy mindig bejön neki.Amit itthon csinálok tudom mit rakok bele és persze jóval olcsóbb mint a bébiétel.
2009. febr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!