Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap délután főzött sütőtökö...

Tegnap délután főzött sütőtököt, holnap délelőtt még adahatom a babámnak?

Figyelt kérdés
Hűtőben van, saját főzőlevével turmixolva.
2011. szept. 28. 21:26
 1/5 Baby-mamisitter ***** válasza:
Szia! Mivel hűtőben tartottad, valószínű nincs baja, viszont hidd el ízre már nem finom. Ha a baba igazi inyenc, nem fogja megenni.:-), jártam már így! Jobb ha főzöl neki másikat, ne akkor kelljen kapkodnod, hogy mit főzz neki, amikor már éhes.Ha nem tudsz szerezni és nincs otthon, főzhetsz neki mást, pl.almát burgonyával, vagy sárgarépát burgonyával, esetleg burgonyát némi csirkemellel. Nem tudom mennyi idős ées próbálkoztál-e más étellel. Üdv. Babymamisitter
2011. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

6,5 hónapos. Ma banánnal tuningoltam neki - úgy nagyon falta! Holnap majd valami más gyümölcsöt kap bele.

2011. szept. 28. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Én simán adok neki így ennyi idő elteltével kaját.
2011. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, simán adhatod neki, hűtőben nem lesz baja ennyi idő alatt. Én is sokszor csináltam így, hogyha nagyobb adag sikeredett, akkor másnap megkapta a másik felét, és gond nélkül megette.
2011. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze,nyugodtan!
2011. szept. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!