Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi ruha elég lesz a babámnak?

Ennyi ruha elég lesz a babámnak?

Figyelt kérdés

Júniusi baba lesz.Pár elég sok dolgot megvettünk,csak a szekrény és a ruhák maradtak.


-8 ujjatlan rugi

-4 hosszú ujjú rugi

-12 rövid ujjú body

-2 kiskabát

-2 sapka

-2 kiskesztyű

-8 pár zokni

-4 csecsemőnadrág

-4 póló

-3 napozó

-2 kocsicipő


2011. márc. 29. 18:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pár=már
2011. márc. 29. 18:40
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyenlőre bőven elég, felesleges sokat veni kis méretből mert hamar kinövi:)

Én feltankoltam 56os ruhákból, 55cmel született a fiam, volt amit nem is tudtam ráadni, ha vásárolni akarsz inkább nagyobbakat vegyél

2011. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ikrek lesznek?Nekem nem volt ennyi rugim talán 3 db ha volt.Igaz én csak az altatáshoz használtam.De szerinetm ennyi tökéletes,pláne ha nem egy méretü.Mert akkor nagyon sok.De kezdésnek tökéletes!
2011. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1,vagyok, talán én még valami pici sapit vennék, hogy ne közvetlen a fejét érje a napfény. enm tdom van-e ilyen kis méretben, téli babám volt
2011. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem ikrek lesznek,de Ő lesz az első babánk :D
2011. márc. 29. 18:50
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát szerintem bőven elég.Mondjuk attól is függ, hogy mekkora méret.

Az én lányom 53 cm-el jött a világra és 2 hónapos koráig simán elhordta az 56-os ruhákat (abból is van kisebb és nagyobb), de ha mondjuk a te babád 55 cm-el születik akkor gázos lesz:)

Mi rengeteg ruhát kaptunk (kisfiútól is de a lányomnak kifejezetten jól állt a kék plüssrugi), szerintem minél több ruhácskája van, annál kevésbé lehet felöltöztetni mert a bőség zavarában nem tudod eldönteni, hogy mit adj rá :)

Mi már elég keveset rugizunk, inkább naci és pulcsi van a lányomon rövid ujjú bodyval és harisnyával.Hosszú ujjú bodynk is van egy rakattat, de mind 62-68as amit most hord de már nem adom rá mert a pulcsi alatt melege van, magában meg vékony:)

Sapkából minél több van a legváltozatosabb méretekben annál jobb szerintem.Meg a harisnya amit pikk-pakk kinőnek :)

Turiban ki lehet fogni olcsó és szuper holmikat nekik:)

Boldog babavárást és jó egészséget kívánunk!

Egy majdnem 3 hónapos rózsaszín nadrágos kiscsaj anyuja és egy majdnem 3 hónapos divatmajmocska :P

2011. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem póló nem kell

legalábbis én egyik gyerekre sem adta pólót ilyen pici korban, állandóan felcsúszik és idegesíti a picit is, nem beszélve ha simán adod rá kin lesz a hasa háta.


harisnya szerintem is el kell

hálózsák esetleg

textil pelus

2011. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem is nyári születésű gyermekeim vannak,pár darab ujjatlan bodyt is vegyél,mi tömb házba lakunk és abban a melegben még sokszor az ujjatlan bodyban volt csak.

Textil pelus kb 10-20db-ot vegyél,nyáron jó vele betakarni is,kell büfiztetéshez,fejéhez aludni.

2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg felesleges a harisnya. Szerintem 30-35 fokos melegben nem fogod ráadni...

Egyébként, szerintem is bőven elég amit vásároltatok.

Jó babavárást!

2011. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szinte csak a rugdalózót meg alá a bodyt használtam. Voltak pedig gyönyörű ruhái, de egy újszülöttet elég nehéz öltöztetni, feszíti mindenét, ha nem volt muszáj, én inkább maradt egész nap ugyanabban. Hallottam, hogy van aki reggel átöltözteti nappali ruhába, rugit csak éjszakára. Persze, elvileg a rugdalózó az egy pizsama, de én nem variáltam vele. Viszont az 1. lányom nagyon sokat bukott. Rugit én még vennék, de egyébként nem kell sok minden. Az 1. méretet tényleg kb 1-1,5 hónap alatt kinövik.
2011. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!