Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen olcsók ezek a...

Miért ilyen olcsók ezek a babakocsik? Születendő babámnak szeretnék venni,

Figyelt kérdés

segítetek választani?


[link]


[link]



[link]



ezek tetszenének, de miért adják 1 ft-ért?

én még csak 2szer vettem a teszveszről, egy kis rugdalozót és babajátékot, nem volt semmi gond...


ti vettetek már babakocsit így?

melyik lenne a legjobb a kisfiamnak?

januárba érkezik...


számít az is, hogy nincs autónk, buszoznunk kell sokat...


nagyon hálás lennék ha segítenétek


köszi


22 éves kismami

:)


2011. nov. 7. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Az nem lesz a tied 1 ft-ért :)

Ha nincs minimálár akkor majd valami ismerőse licitál az elképzelt összegig.

2011. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze azt tudom, hogy nem 1ft-ért fogom megkapni :)

nem vagyok ilyen kis butus :)

de ha nem ismerős licitál, akkor elég jó áron enyém lehet..

ezért érdekelt hogy vajon megéri ezek a kocsik valamelyik pl. a 5-6 ezret vagy van valami eltitkolt hibájuk....

még nem vettem ilyen nagy dolgot soha sehol

azért is szerettem volna tapasztalt anyukák segítségét kérni a választásban, melyik lenne a jó nekünk,

illetve ti melyiket választanátok?


és ha én ajánlok egy összeget pl. 5ezret akkor annyiért megkaphatom vajon?

újonnan nagyon drágák ezek a kocsik (neten) nem tudnánk megvenni, falúban lakunk ahol meg nincsenek ilyen boltok, sőt a közeli kisvárosban sem hiszem hogy van babakocsi bolt.

:(


a postázástól is félek, hogy tudják postázni?

van olyan aki pl. egy nagyobb játékot nem tud postázni, akkor babakocsit hogy?

2011. nov. 7. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Fel tud menni ezeknek az ára ismerős nélkül is. Sokan eleinte csak megfigyelik az aukciót, és mikor a vége felé közeleg, akkor licitálnak.

Én vettem egyszer így babakocsit, és olcsón jutottam hozzá, még 3000-ig se ment fel az ára, de én befürödtem vele, mert nem igazán tudtam használni, nem működött úgy a kereke, ahogy kellene. Bolygós kereke volt, de még egy apró kavicsban is megbotlott, és elfordult, nem volt semmi rugózása sem. És erről nem szólt az eladó, nem tudom, hogy tudott-e róla.

2011. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy újszülöttnél fontos, hogy vízszintesbe dönthető legyen a babkocsi.

Szerintem 5ezerért nem fogod megkapni.

Én amúgy egyiket sem választanám, egyik sem tetszik. Az elsőnek van hibája, és bár olcsón meg lehet csináltatni (legalábbis ezt írja), nem lenne kedvem nekem szenvedni a javítással, főleg ha kiderül nem is annyiért csinálják, vagy hogy nincs is hozzá alkatrész...

A második még úgy ahogy elmegy. Ha választanom kellene ezek körül, akkor ezt választanám.

A harmadikat semmi esetre sem venném meg, Mert nekem a Gracok nem jönnek be. Túl nagyok és nehezek.

2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megadva minimálár , csak nincs közzé téve a terméklapon
2011. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem egy nagy márka, de tudják az eladók, hogy felmegy majd rendesen az áruk. Érdemes nézegetni, licitálni, de sok-sok szerencse kell ahhoz, hogy igazán olcsón kapj jó kocsit.

Fontos, hogy vízszintesig legyen dönthető!

És a busz miatt legyen könnyű.


Én vettem már vaterán babakocsit, nem csalódtam.

2011. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod, nincs autótok, sokat fogtok buszozni, így én egyiket sem ajánlom. Mind hatalmas, nehéz kocsi, nem egyszerű emelgetni, főleg télen, amikor lábzsák, minden franc rajta van. Ilyet csak akkor vennék, ha csak sétához használnám, és a tömegközlekedést kenguruval vagy kendővel oldanám meg.

Ami nem vízszintesig dönthető, az nem jó az újszülöttnek.

Megszerezheted olcsón is, szerintem ezeknél már nem a nagy pénz szakítása a lényeg, hanem, hogy szabaduljon tőle az eladó.

2011. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!