Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat-e egy 9 hónapos kisbabá...

Árthat-e egy 9 hónapos kisbabának a porszívóra köthető orrszippantó?

Figyelt kérdés

Arra lennék inkább kíváncsi hogy sztetek fájhat-e neki??

Vagy vmit árthat-e neki??


2011. márc. 29. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Újszülött kortól használják. Csak ezzel lehet kitisztítani az orrát rendesen.
2011. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő hogy nem árt neki csak kellemetlen.
2011. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki magadon,aztán meglátod.egyáltalán nem fáj,csak kicsit fura.semmi baja nem lesz tőle
2011. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet semmi baj. A mi doktornőnk kifejezetten ezt ajánlotta. Simán kiszívja, sőt azt mondta ez a legjobb, mert egész mélyről kiszedi a lerakódásokat.

Mi csak akkor használjuk ha nagy a baj, mert sajna nagyon fél a fiam a porszívó hangjától.

volt már pumpás, de vettem egy elektromosat, ez is elég jól kiszedi.

2011. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 2hetes korától használjuk:)

Kisfiam megszokta, vigyorog mikor szívom az orrát.szerintem rájött hogy ez neki jó végkifejletbe:)

2011. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem árt, csak használ, hiszen olyat is ki tud szedni, amit semmi mással nem tudsz. Én kipróbáltam magamon, hogy tudjam, minek vetem alá a gyerekem. Így tudtam meg, hogy attól sír közben, hogy lefogom.. Már 16hónapos, és egyedül kezdi el, én csak rásegítek a végén.
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi 3hósan használtuk először,mert akkor lett először náthás...azóta 2 kellett még elővenni...nem rajong érte,de nem véletlenül van újszülött kortól,semmi baja nem lesz tőle.mi is kipróbáltuk elötte:)
2011. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem fáj, fiam vigyorog amikor szívom:)

Magamon is kipróbáltam, egyáltalán nem kellemetlen.

2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!