Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretü gyerekágyat...

Mekkora méretü gyerekágyat vettetek/fogtok venni a babátoknak ha már kinövi a kiságyat? Milyen szempontokat vegyek figyelembe a vásárláskor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Maxi kombi kiságy pelenkázóval heverővé alakítható 3 szintű magasságra állítható 50 ezer ft-ért vettük. 12 éves koráig jó lesz a Babának.
2009. febr. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves koráig aludt kiságyban de tavaly vettünk egy felnőtt emeletes ágyt aminek az alsó szintjén alszik (míg a kisebbik nagyobb nem lesz mert akkor ő költözik oda a nagyobb meg fel- addig a lépcsőfokot sem raktuk fel). Egyszer vagy kétszer gurult le róla de nem ütötte meg magát mert párnát tettünk alá. Azóta imádja, meg azt hogy a sok alvós barátja elfér az ágyon. Szerintem nagyon praktikus dolog, mert mivel felnőtt akármikor vendég is aludhat rajta, és ha már felnőnek akkor is jó. Az IKEÁban vettük, fenyő és 28 ezer volt a 2 matraccal.
2009. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

Mi 160cm hosszú kinyitható gyerekágyat vettünk, amin hátul és két oldalt van támla, azért gondoltam erre, mert előfordulhat hogy később csak úgy fog egyedül aludni ha melléfekszem és megvárom míg elalszik, bár most 16 hós és szépen alszik egyedül a kiságyban egész éjjel, de mikor szinte félálomban van akkor rakom be, lehet hogy később már mivel nem fogom tudni kézben altatni így ezt fogom megpróbálni, napközben most is működik.Később pedig a testvérrel is tud aludni.

2009. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én néztem egy olyan ágyat ami 77*170CM CSAK AZÉRT VAGYOK BIZONYTALAN mert ezen egyik odalán végig meg a két rövidebb oldalán és elöl kicsi részen van támla hogy ne essen le ez az elején jo de késöbb nem lessz utba?
2009. febr. 26. 08:41
 5/5 anonim ***** válasza:

8-21es vagyok

először én is olyat néztem, aztán amiket írtem azok miatt inkább olyat vettem amin szintén van körbe támla csak elöl nincs és kinyitható egy 140szer160 asra, onnan meg nem hiszem hogy lepottyan

2009. febr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!