Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik DM-es kuponfüzetben...

Melyik DM-es kuponfüzetben van Avent varázsitatóhoz kupon?

Figyelt kérdés

Látom, hogy árulják a teszveszen ezt a kupont, de nekünk messze, nem éri meg a postaköltség. Nekem is van e havi kuponfüzetem, de abban nem találtam, igaz, hogy csak az egyik füzet van meg. A honlapon sem találom!

Lányom ledobta az etetőszékből a varázsitatóját, és a rácsvarozható kupakból kitört egy jó nagy darab. Éles pereme lett, nem tartom már jónak. Felhívtam a forgalmazót, hogy lehet e külön ilyen alkatrészt kapni, de nem!

Fel vagyok háborodva, meg kell vennem az egészet több mint 2000 Ft-ért újra. Garancia persze nincs.

Eddig elégedett voltam az Avent cuccokkal, de most csalódtam, hogy ilyen könnyen törik.

Sajnos mindenünk Aventes, cserélgetni szoktam a fejeket, fogantyút, ezért kell maradnom ennél a márkánál.


2011. márc. 29. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Bababónuszos kuponfüzetben van.
2011. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lányom most múlt 1 éves, erre kapott kuponfüzetet, de ebben nem volt. Akkor a korábbiakban van? Már nem emlékszem. Ne is keressem tovább?
2011. márc. 29. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Odaadnam, nekem nem kell.
2011. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 7-12 honapos bonuszosfuzetben van. elozo vagyok.
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy. Dunakeszin lakunk, de többször megyek Pestre Budafok felé.
2011. márc. 29. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
:-( Sajnos mi meg Zalaban.
2011. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Óóóó, megnéztem és megtaláltam ezt a kuponfüzetet én is! Benne van a varázsitató ( bár én nem erre a duplafalura gondoltam), de jön a nyár, jó lesz ez is.:)

Köszönöm, már rég elfeljtettem, hogy van ez a füzetke is,át is nézem, még szeptemberig érvényes!:)

Még egyszer köszi!!!

2011. márc. 29. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Mar epp azon gondolkodtam, hogy elkerem a cimedet es elkuldom, de akkor minden OK, megvan neked is!
2011. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!