Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt olvastam, hogy egy kisfiún...

Itt olvastam, hogy egy kisfiúnak a Flávió nevet adták és nagyon megtetszet nekünk. Mert jó dallamos meg ritka név. Szép név ti adnátok a fiatoknak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én biztos nem adnám, nekem nem jön be.

Ha neked tetszik, akkor hajrá :)

2009. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jo, de persze sokban fugg a vezeteknevtol. ha neketek tetszik adjatok nyugodtan.
2009. febr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így magyarosítva, ékezetekkel nem tetszik.

De csakis AZ SZÁMÍT, hogy ti hogyan gondoljátok! Ha teszik nektek, akkor nevezzétek így! A ti fiatok lesz, nem másoké :)

2009. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! de joo!!!Az én kisordogom is igy hivjàk, bàr o francia, igy Flavien ( van itt egy màsik vàltozata is, Flavian, de e-vel jobban tetszett) .

Az én csalàdomnak elég nehéz volt az elején megszokni, szoval otthon csak Flavibébi :D

Nem is tudtam hogy otthon létezik ez a név, ha megy a csalàdnévhez,miért ne viselhetné ezt a nevet. vagy esetleg Flaviàn?

2009. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!