Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet vacsorára...

Mikortól lehet vacsorára tejpépet adni a babának? A fiam 6 hónapos, már sok mindent eszik, eddig tízóraira adtam csak neki tejpépet. Lehet tápszer helyett adni neki este?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a védőnőm,hogy mindenképpen főétkezésre adjam a tejpépet,tehát hogy ne uzsira,hanem pl.ebédre,mert elteliti rendesen a pocit.De jött már úgy ki a lépés,hogy én is tizóraira,vagy uzsira adtam,csak egy kanállal kevesebbet.Nekem azt javasolta,hogyha éjszaka felkel majd a bébi-most átalussza az éjszakát-,akkor az fogja azt jelenteni,hogy a tápszer már kevés kalória neki,és akkor jöhet a tejpép,ami telit,és birja vele reggelig.
2009. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

A lányom hós, és egyszerűen nem hajlandó esténként(fürdés utáni vacsira) tápit enni. Ezért már kb másfél hete minden este tejpépet kap, ugyanakkor kel hajnalban, mint korábban a tápi-vacsi után, és nem vettem észre, hogy fogná a hasát, vagy bármi gondot okozna neki a pép.

Gondolom babafüggő is, de én a saját tapasztatalatom alapján azt mondom, nyugodtan kipróbálhatjátok.

2009. febr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha ugy veszed észre, hogy kevés a tápszer neki estére, adj nyugodtan tejpépet.Laktatóbb és nem hiszem, hogy megterhelnéd vele a pociját.
2009. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig átaludta az éjszakát, akkor én nem ajánlanám estére a tejpépet, mert utána nagyon szomjasak szoktak lenni, és felborulhat az éjszaka. Szerintem hagyd meg neki estére a tápszert.
2009. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ki fogom probálni este!
2009. febr. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!