Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababizományiba lehet babakocs...

Bababizományiba lehet babakocsit is venni? Vagy egyáltalán miket lehet venni ruhán kivül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet babakocsit, de ezen kívül egy csomó dolgot, amire a babának szüksége lehet, még kismamaruhát is. Bébihordozót, játékot, játszószőnyeget, van ahol bababútort, stb. Ez attól is függ, mekkora a bolt.
2009. febr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bolt függvénye, de akár bármit, kezdve a kismamaruhától a gyerek farsang jelmezig.

Textilpelus, lázmérő, kád-álvány, pelenkázó szekrény-szivacs, szóval bármit..

2009. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És érdemes ilyen helyen vásárolni??
2009. febr. 26. 10:24
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem kéz alól érdemesebb venni, ott nem tesznek rá plusz összeget. a védőnőnél is kérdezősködhetsz az anyukáktól. interneten az expressz.hú-n is sok jó dolog van. megyén belül keresgélj. én is sok mindentől megválok majd, a gondozónő felírja 1 papírra, kinek mi van eladó, mennyiért, telefonszámot. aztán már csak a telefonra várok. így vettem szinte mindent én is.
2009. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos van rossz tapasztalatom az interneten való vásárlásrol,ezért nem merek már semmit ott venni.
2009. febr. 26. 10:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, a bizományi azért más, mint az internet! Bemész, alaposan szemügyre veszed mit árulnak, mennyibe kerül, mennyire használt és eldöntöd kell-e neked. Én már láttam olyan babakocsit, ami vadonatúj volt, csak az anyuka kapta és mivel a "színe nem tetszett", beadta a bizományiba. Ott meg már az új ár töredékéért adják csak el, mert hiába nem volt használva, mégis használt. Bár az ilyet ki kell fogni. Én hordozókendőt vettem, csomagoltan, használati útmutatóval, azt is csak kapta az előző tulaj, de már volt neki. Én meg megvettem 1.200,- Ft-ért (újonnan 5-6.000,- Ft alsóhangon).


Sok szerencsét a vadászathoz!

2009. febr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!